Inscrie firma »

Produse din Aparate Instalatii Echipamente Telecomunicatii

Produse si Oferte din Aparate Instalatii Echipamente Telecomunicatii

Transport timisoara olanda belgiaTransport timisoara olanda belgia
Transport Timisoara Olanda Belgia
Tip produs: transport timisoara - transport timisoara olanda - transport timisoara belgia Transport marfuri generale, paleti si colete.in regim de exclusivitate si grupaj. Curse saptamanal , pt Belgia, Olanda, Germania, Austria. Dube de 3, 5t MMA, volum 14-20-22mc Transport ADR. Aparatura medicala. Transport arta Electronice si electrocasnice. Componente aparatura. Transport ... »
Light Member 5 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Identificator fibra optica fujikura fid-31rIdentificator fibra optica fujikura fid-31r
Identificator fibra optica Fujikura FID-31R

Fujikura FID-31R Identificatorul de fibra optica FID-31R de la Fujikura permite detectia nivelului de semnal si a sensului acestuia fara a fi nevoie de intreruperea legaturii, facand posibila identificarea fara echivoc a unei anumite fibre si eliminand riscul de intrerupere ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Identificator fibra optica fujikura fid-30r, power metru inclusIdentificator fibra optica fujikura fid-30r, power metru inclus
Identificator fibra optica Fujikura FID-30R, power metru inclus

Fujikura FID-30R - identificator cu power metru inclus Identificatorul de fibra optica FID-30R de la Fujikura permite detectia nivelului de semnal si a sensului acestuia fara a fi nevoie de intreruperea legaturii, facand posibila identificarea fara echivoc a unei anumite fibre si ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Patch panel fibra optica afl hyperscale, neechipat, 96 porturi scPatch panel fibra optica afl hyperscale, neechipat, 96 porturi sc
Patch panel fibra optica AFL Hyperscale, neechipat, 96 porturi SC Simplex/LC Duplex

Patch panel neechipat, tip sertar, inaltime 2U, pentru 96 de porturi SC Simplex sau LC Duplex. Suporta pana la 96 de conexiuni SC Simplex sau 192 de conexiuni LC Duplex. Poate fi folosit atat pentru fibra singlemode cat si multimode. Caracteristici- se poate echipa in functie de cerinta dvs, Pentru ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Detector conductori ingropati magnastick-mslDetector conductori ingropati magnastick-msl
Detector conductori ingropati Magnastick-MSL

The Magnastick MSL magnetometers seeks ferromagnetic objects by sensing their magnetic fields. Dual toroidal sensor coils are highly sensitive to the magnetic lines of flux naturally present in ferrous (iron) materials and are not affected by non-ferrous materials such as brass, aluminum, or copper. ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Trusa jonctionare fibra optica tpf-02 millsTrusa jonctionare fibra optica tpf-02 mills
Trusa jonctionare fibra optica TPF-02 Mills

Trusa TPF-02 (MTS-06) a fost conceputa sa vina in ajutor celor care doresc sa faca operatiuni de jonctionare fibra optica. Este conceputa cu ajutorul furnizorului Mills, sculele care sunt incluse sunt de ultima generatie. Componenta trusei: 1 B70-6917 Geanta ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Trusa pregatire fibra optica tpf-01, millsTrusa pregatire fibra optica tpf-01, mills
Trusa pregatire fibra optica TPF-01, Mills

TPF-01 este o trusa ce contine toate sculele necesare pentru accesarea si pregatirea fibrei optice inainte de sudura. Componenta trusei: 2 B72-4262 Geanta rezistenta din ABS si aluminiu 2 E00-7712 Stripper Miller cu trei gauri 3 LTC-01 Cutter pentru loose buffer (3 ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Betisoare curatare conectori sticklers sc, fc, e2000, st ferula 2.5mmBetisoare curatare conectori sticklers sc, fc, e2000, st ferula 2.5mm
Betisoare curatare conectori Sticklers SC, FC, E2000, ST ferula 2.5mm 50 buc

Pachet 50 betisoare pentru curatarea conectorilor optici cu diametrul ferulei de 2.5mm (SC, FC, ST, E2000). Se pot utiliza si pentru conectorii optici APC. ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Betisoare curatare conectori sticklers conectori lc, mu ferula 1.25mmBetisoare curatare conectori sticklers conectori lc, mu ferula 1.25mm
Betisoare curatare conectori Sticklers conectori LC, MU ferula 1.25mm 50 buc

Pachet 50 betisoare pentru curatarea conectorilor optici cu diametrul ferulei de 1.25mm (LC, MU). Se pot utiliza si pentru conectorii optici APC. ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Betisoare curatare conectori optici 2.5mm fujikura (set 10 buc)Betisoare curatare conectori optici 2.5mm fujikura (set 10 buc)
Betisoare curatare conectori optici 2.5mm Fujikura (set 10 buc)

Pachet 10 betisoare pentru curatarea conectorilor optici cu diametrul ferulei de 2.5mm (SC, FC, ST si E2000).Caracteristici Se pot utiliza pentru conectorii optici UPC si APCCurata eficient conectorii optici din adaptoareNivelul performantei de curatare este ridicatFerula conectorilor optici este u ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Betisoare curatare conectori optici 1.25mm fujikura (set 10 buc)Betisoare curatare conectori optici 1.25mm fujikura (set 10 buc)
Betisoare curatare conectori optici 1.25mm Fujikura (set 10 buc)

Pachet 10 betisoare pentru curatarea conectorilor optici cu diametrul ferulei de 1.25mm (LC, MU) Caracteristici: Se pot utiliza pentru conectorii optici UPC si APCSe poate folosi doar pentru conectori LC si MU cu ferula de 1.25mmCurata eficient conectorii optici din adaptoareNivelul performantei de ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Patch panel fibra optica 12 porturi sc/apc sm simplex, afl hyperscalePatch panel fibra optica 12 porturi sc/apc sm simplex, afl hyperscale
Patch panel fibra optica 12 porturi SC/APC SM simplex, AFL Hyperscale

Patchpanel (ODF) tip sertar echipat pentru conectorizarea a 12 fibre optice singlemode cu conectica de tip SC/ APC simplex. Sasiul dispune de inca 12 sloturi libere, in care sunt montate capace de plastic pentru a prevenii patrunderea prafului, in care se pote monta aditional conectica de tipul SC ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Sonda rycomSonda rycom
Sonda Rycom

Sondele sunt folosite pentru a urmari traseul conductoarelor non-metalice si pentru a localiza blocaje de linie. Semnalul emis poate fi detectat la adancimea de 3 metri in strucuri din fonta, aceste sonde asigurand utilizatorului o raza de detectie foarte buna la un pret mic. Sondele sunt concepute ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Betisoare curatare conectori 1.25mm cletop (set 5 buc)Betisoare curatare conectori 1.25mm cletop (set 5 buc)
Betisoare curatare conectori 1.25mm Cletop (set 5 buc)

Set 5 buc betisoare Cletop pentru curatarea conectorilor optici cu diametrul ferulei de 1.25mm (LC, MU). Caracteristici -Se pot utiliza pentru conectorii optici UPC si APC -Curata eficient conectorii optici din adaptoare -Nivelul performantei de curatare este ridicat -Ferula conectorilor op ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Sursa de lumina tribrer singlemode aos210-s3s5Sursa de lumina tribrer singlemode aos210-s3s5
Sursa de lumina TriBrer Singlemode AOS210-S3S5

Sursele optice (laser) sunt esentiale si nu pot lipsi din trusa jonctorilor. Impreuna cu power metrele optice se folosesc la masurarea atenuarii (pierderilor) si la eliminarea defectiunilor ce pot aparea in timpul instalarii sau pe perioada de mentenanta a retelelor de fibra optica.Seria AOS210 este ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Betisoare curatare conectori 2.5mm cletop (set 5 buc)Betisoare curatare conectori 2.5mm cletop (set 5 buc)
Betisoare curatare conectori 2.5mm Cletop (set 5 buc)

Set 5 buc betisoare Cletop pentru curatarea conectorilor optici cu diametrul ferulei de 2.5mm (SC, FC, ST, E2000). Caracteristici -Se pot utiliza pentru conectorii optici UPC si APC -Curata eficient conectorii optici din adaptoare -Nivelul performantei de curatare este ridicat -Ferula cone ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Patch panel fibra optica 12 porturi lc/pc om2 duplex, afl hyperscalePatch panel fibra optica 12 porturi lc/pc om2 duplex, afl hyperscale
Patch panel fibra optica 12 porturi LC/PC OM2 duplex, AFL Hyperscale

Patchpanel (ODF) tip sertar echipat pentru conectorizarea a 24 fibre optice multimode OM1 (62.5/125µm) cu conectica de tip LC/ PC duplex. Sasiul dispune de inca 12 sloturi libere, in care sunt montate capace de plastic pentru a preveni patrunderea prafului, in care se poate monta aditional ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Patch panel fibra optica 12 porturi lc/pc om4 duplex, afl hyperscalePatch panel fibra optica 12 porturi lc/pc om4 duplex, afl hyperscale
Patch panel fibra optica 12 porturi LC/PC OM4 duplex, AFL Hyperscale

Patchpanel (ODF) tip sertar echipat pentru conectorizarea a 24 fibre optice multimode OM4 (50/125µm) cu conectica de tip LC/ PC duplex. Sasiul dispune de inca 12 sloturi libere, in care sunt montate capace de plastic pentru a preveni patrunderea prafului, in care se poate monta aditional ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Patch panel fibra optica 12 porturi lc/pc om3 duplex, afl hyperscalePatch panel fibra optica 12 porturi lc/pc om3 duplex, afl hyperscale
Patch panel fibra optica 12 porturi LC/PC OM3 duplex, AFL Hyperscale

Patchpanel (ODF) tip sertar echipat pentru conectorizarea a 24 fibre optice multimode OM3 (50/125µm) cu conectica de tip LC/ PC duplex. Sasiul dispune de inca 12 sloturi libere, in care sunt montate capace de plastic pentru a preveni patrunderea prafului, in care se poate monta aditional ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Patch panel fibra optica 12 porturi sc/pc om1, simplex, afl hyperscalePatch panel fibra optica 12 porturi sc/pc om1, simplex, afl hyperscale
Patch panel fibra optica 12 porturi SC/PC OM1, simplex, AFL Hyperscale

Patchpanel (ODF) tip sertar echipat pentru conectorizarea a 12 fibre optice multimode OM1 (62.5/125µm) cu conectica de tip SC/ PC simplex. Sasiul dispune de inca 12 sloturi libere, in care sunt montate capace de plastic pentru a preveni patrunderea prafului, in care se pot monta aditional ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Patch panel fibra optica 12 porturi sc/pc om2 simplex, afl hyperscalePatch panel fibra optica 12 porturi sc/pc om2 simplex, afl hyperscale
Patch panel fibra optica 12 porturi SC/PC OM2 simplex, AFL Hyperscale

Patchpanel (ODF) tip sertar echipat pentru conectorizarea a 12 fibre optice multimode OM2 (50/125µm) cu conectica de tip SC/ PC simplex. Sasiul dispune de inca 12 sloturi libere, in care sunt montate capace de plastic pentru a preveni patrunderea prafului, in care se pot monta aditional ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Patch panel fibra optica 12 porturi sc/pc om4 simplex, afl hyperscalePatch panel fibra optica 12 porturi sc/pc om4 simplex, afl hyperscale
Patch panel fibra optica 12 porturi SC/PC OM4 simplex, AFL Hyperscale

Patchpanel (ODF) tip sertar echipat pentru conectorizarea a 12 fibre optice multimode OM4 (50/125µm) cu conectica de tip SC/ PC simplex. Sasiul dispune de inca 12 sloturi libere, in care sunt montate capace de plastic pentru a preveni patrunderea prafului, in care se pot monta aditional ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Patch panel fibra optica 24 porturi sc/pc om4 simplex, afl hyperscalePatch panel fibra optica 24 porturi sc/pc om4 simplex, afl hyperscale
Patch panel fibra optica 24 porturi SC/PC OM4 simplex, AFL Hyperscale

Patchpanel (ODF) tip sertar echipat pentru conectorizarea a 24 fibre optice multimode OM4 (50/125µm) cu conectica de tip SC/ PC simplex. Caracteristici:Sloturi utilizate: 24Conectica: SC/ PC OM4Inaltime: 1UMontabil in rackuri de 19"Nr. intrari cabluri: 4 ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Patch panel fibra optica 24 porturi e2000/apc r&m sm simplex, aflPatch panel fibra optica 24 porturi e2000/apc r&m sm simplex, afl
Patch panel fibra optica 24 porturi E2000/APC R&M SM Simplex, AFL Hyperscale

Patchpanel (ODF) tip sertar echipat pentru conectorizarea a 24 fibre optice singlemode cu conectica de tip E2000/ APC Simplex R&M . Caracteristici:Sloturi utilizate: 24Conectica: E2000/ APC Simplex R&MInaltime: 1UMontabil in rackuri de 19"Nr. intrari cabluri: 4 ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Patch panel fibra optica 24 porturi lc/pc sm duplex afl hyperscalePatch panel fibra optica 24 porturi lc/pc sm duplex afl hyperscale
Patch panel fibra optica 24 porturi LC/PC SM duplex AFL Hyperscale

Patchpanel (ODF) tip sertar echipat pentru conectorizarea a 48 fibre optice singlemode cu conectica de tip LC/ PC duplex. Caracteristici:Sloturi utilizate: 24Conectica: LC/ PC SMInaltime: 1UMontabil in rackuri de 19"Nr. intrari cabluri: 4Nr. maxim de cas ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
524 Produse / 21 pagini