Inscrie firma »
 

Prezentare T***************

Torent Computers SRL este unul dintre cei mai importanti jucatori pe piata de IT/C din Romania avand o retea de distributie la nivel national si depozite in Constanta, Brasov si Bucuresti, acesta fiind de altfel importator exclusiv DFI,Microlab,Peach si alte marci de renume, website-ul cuprinde atat prezentarea detaliata a produselor, magazin online unde se pot face comenzi, cat si un configurator de sisteme.Obiectivul principal al firmei este de a veni in intampinarea nevoilor clientilor nostrii si de a oferi servicii profesionale alaturi de angajati specializati.Prin experienta dobandita, Torent Computers, este in masura sa furnizeze clientilor solutiile optime, conform aspiratiilor si posibilitatilor acestora, gama produselor oferite acoperind intreg spectrul de periferice, componente si software.Portofoliul de produse comercializate de Torent Computers cuprinde pe langa o gama diversificata de PC-uri proiectate si fabricate sub brandurile proprii Optim si Proforce si produse ale unor brand-uri prestigioase in industria IT.
PREZENTARE T***************
MEMBRU
GRATUIT
T***************
2 059 608 accesari
Pentru a vizualiza datele companiei
T***************
va rugam sa va autentificati accesand urmatorul buton:
Login
Activitate firma: magazin - online - comert

ULTIMELE PRODUSE ALE TORENT COMPUTERS

MCAB fibra optica duplex 3m LC-SC 50/125� MMCAB fibra optica duplex 3m LC-SC 50/125� M
Mcab fibra optica duplex 3m lc-sc 50/125&#2013...
Cablu fibra optica duplex, 3m, LC-SC 50/125� M (7000831) Mcab ...
MCAB fibra optica duplex 3m LC-LC 50/125� MMCAB fibra optica duplex 3m LC-LC 50/125� M
Mcab fibra optica duplex 3m lc-lc 50/125&#2013...
Cablu fibra optica duplex, 3m, LC-LC 50/125� M (7000819) Mcab ...
MCAB fibra optica duplex 5 m Duplex LC-LC 50/125� MMCAB fibra optica duplex 5 m Duplex LC-LC 50/125� M
Mcab fibra optica duplex 5 m duplex lc-lc 50/125&a...
Cablu fibra optica duplex, 5 m, Duplex LC-LC 50/125� M (7000820) Mcab ...
MCAB fibra optica duplex 2 m ST-SC 50/125� MMCAB fibra optica duplex 2 m ST-SC 50/125� M
Mcab fibra optica duplex 2 m st-sc 50/125&#201...
Cablu fibra optica duplex, 2 m, ST-SC 50/125� M (7000822) Mcab ...
MCAB fibra optica duplex 1m LC-LC 50/125� MMCAB fibra optica duplex 1m LC-LC 50/125� M
Mcab fibra optica duplex 1m lc-lc 50/125&#2013...
Cablu fibra optica duplex, 1m, LC-LC 50/125� M (7000817) Mcab ...
MCAB fibra optica duplex 1 m LC-SC 50/125� MMCAB fibra optica duplex 1 m LC-SC 50/125� M
Mcab fibra optica duplex 1 m lc-sc 50/125&#201...
Cablu fibra optica duplex, 1 m, LC-SC 50/125� M (7000829) Mcab ...
MCAB fibra optica duplex 5m LC-SC 50/125� MMCAB fibra optica duplex 5m LC-SC 50/125� M
Mcab fibra optica duplex 5m lc-sc 50/125&#2013...
Cablu fibra optica duplex, 5m, LC-SC 50/125� M (7000832) Mcab ...
MCAB fibra optica duplex 2m LC-ST 50/125� MMCAB fibra optica duplex 2m LC-ST 50/125� M
Mcab fibra optica duplex 2m lc-st 50/125&#2013...
Cablu fibra optica duplex, 2m, LC-ST 50/125� M (7000828) Mcab ...
MCAB fibra optica duplex 2m LC-ST 50/125� MMCAB fibra optica duplex 2m LC-ST 50/125� M
Mcab fibra optica duplex 2m lc-st 50/125&#2013...
Cablu fibra optica duplex, 2m, LC-ST 50/125� M (7000826) Mcab ...
MCAB fibra optica duplex 2m SC-SC 50/125� MMCAB fibra optica duplex 2m SC-SC 50/125� M
Mcab fibra optica duplex 2m sc-sc 50/125&#2013...
Cablu fibra optica duplex, 2m, SC-SC 50/125� M (7000814) Mcab ...