Inscrie firma »

putere optica - preturi si oferte

Anunta-ma cand apar noutati despre putere optica
OK
Alertele sunt emailuri care se trimit gratuit in fuctie de preferintele tale. Contin atat update-uri cat si noutati despre produsele si cuvintele cheie pe care le doresti.
 Power meter - masuratori putere optica

Power meter - masuratori putere optica


Power Meter este conceput pentru a masura puterea absoluta sau relativa... in retelele optice. Valoarea obtinuta prin aceasta musuratoare este folosita pentru ... »
Light Member 13 ani
Bucuresti
 Kit stiintific, puterile luminii

Kit stiintific, Puterile LUMINII


Puterile Luminii : Descoperiti proprietatile si provocarile stiintifice legate... magia luminii, puterile sale asupra culorilor si a imaginilor! De ce cerul este... fibrei optice?O multime de intrebari la care vom gasi raspunsul.Contine:- 1 panou ... »

Pret: 189 RON
Oferit de:SC Visdomm SRL
Buyer Member 8 ani
Teleorman
 Kit stiintific, puterile luminii

Kit stiintific, Puterile LUMINII


Puterile Luminii : Descoperiti proprietatile si provocarile stiintifice legate... magia luminii, puterile sale asupra culorilor si a imaginilor! De ce cerul este... fibrei optice?O multime de intrebari la care vom gasi raspunsul.Contine:- 1 panou ... »

Pret: 189 RON
Oferit de:SC Visdomm SRL
Buyer Member 8 ani
Teleorman
 Puterile luminii - sentosphere

Puterile luminii - SentoSphere


pentru a descoperi magia luminii, puterile sale asupra culorilor si a imaginilor... cu ajutorul fibrei optice"O multime de intrebari la care vom gasi raspunsul. Contine:- 1... cu miraje (mirascop)- 1 fibra optica- imagini 3D- 1 pereche de ochelari 3D- 4 cerneluri ... »

Pret: 187 RON
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Atenuator optic fix

Atenuator optic fix


nevoie de atenuator pentru a reduce puterea optica de intrare in receptor... putea verifica mai usor puterea optica inainte si dupa atenuare. Tipul cel mai...Atenuator optic fix Atenuatorul de fibra optic fix este in general ... »
Light Member 9 ani
Bucuresti
 Sudura fibra optica bacau

Sudura fibra optica Bacau


Oferim servicii si solutii integrate de sudura fibra optica (jonctiuni..., lipituri) in Bacau si ale judete, echipare mansoane fibra optica, instalare enclojure... semnal, interventii rapide pentru redemierea fiber-cut, diagrame si calcul putere dB. ... »
Buyer Member 10 ani
Bacau
 Sursa de lumina optica singlemode 1310/1550nm

Sursa de lumina optica singlemode 1310/1550nm


Sursa de lumina optica singlemode 1310/1550nm Este produs de AFL si este... retelelor de fibra optica singlemode. Caracteristici: - Dimensiuni reduse... - Puterea de iesire: 0 dBm - Tonuri de test: 270, 330, 1000, 2000 Hz Aplicatii ... »
Light Member 9 ani
Bucuresti
 Proiector auto led 9-32v - 4 led-uri de mare putere

Proiector auto LED 9-32V - 4 LED-uri de mare putere


-uri CREE de mare putere cu optica speciala pentru o iluminare SPOT; - Putere 16W (4 x 4 ... »

Pret: 203.49 RON
Buyer Member 12 ani
Bucuresti
 Kit microscop optic celestron micro360 44126

KIT MICROSCOP OPTIC CELESTRON MICRO360 44126


Microscopul Celestron Micro360 44126 va furnizeaza puteri mari de marire pentru... specimene care necesita acest lucru, dar si puteri mici de marire pentru analiza ... »

Pret: 820 RON
Oferit de:SC SPYSHOP SRL
Buyer Member 11 ani
Timis
 Fmux01a+ modul optic ssc015

FMUX01A+ modul optic SSC015


Specificatii: DescriereModul optic singlemode , SC 15Km pt. FMUX01A...-modecastig de putere: gt; [email protected]*10-10gama de frecvente: 1280 a€” 1550nmconector: SC , FC , ST ... »

Pret: 424.22 RON
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Fmux01a-modul optic ssc120

FMUX01A-modul optic SSC120


Specificatii: DescriereModul optic singlemode WDM tip A , SC 20Km pt. FMUX01A...-modecastig de putere: gt; [email protected]*10-10gama de frecvente: 1280 a€” 1550nmconector: SC , FC , ST ... »

Pret: 1374.47 RON
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Fmux01a modul optic ssc080a

FMUX01A modul optic SSC080A


Specificatii: DescriereModul optic singlemode WDM tip A , SC 80Km pt. FMUX01... for multi-modecastig de putere: gt; [email protected]*10-10gama de frecvente: 1280 a€” 1550 ... »

Pret: 1917.46 RON
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Fmux01a modul optic ssc080b

FMUX01A modul optic SSC080B


Specificatii: DescriereModul optic singlemode WDM tip A , SC 80Km pt. FMUX01A...-modecastig de putere: gt; [email protected]*10-10gama de frecvente: 1280 a€” 1550nmconector: SC , FC , ST ... »

Pret: 3563.44 RON
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Fmux01a+ modul optic ssc020a

FMUX01A+ modul optic SSC020A


Specificatii: DescriereModul optic singlemode WDM tip A , SC 20Km pt. FMUX01A...-modecastig de putere: gt; [email protected]*10-10gama de frecvente: 1280 a€” 1550nmconector: SC , FC , ST ... »

Pret: 458.16 RON
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Fmux01a+ modul optic ssc020b

FMUX01A+ modul optic SSC020B


Specificatii: DescriereModul optic singlemode WDM tip A , SC 20Km pt. FMUX01A...-modecastig de putere: gt; [email protected]*10-10gama de frecvente: 1280 a€” 1550nmconector: SC , FC , ST ... »

Pret: 401.6 RON
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Fmux01a+ modul optic ssc040a

FMUX01A+ modul optic SSC040A


Specificatii: DescriereModul optic singlemode WDM tip A , SC 40Km pt. FMUX01A...-modecastig de putere: gt; [email protected]*10-10gama de frecvente: 1280 a€” 1550nmconector: SC , FC , ST ... »

Pret: 458.16 RON
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Fmux01a+ modul optic ssc040b

FMUX01A+ modul optic SSC040B


Specificatii: DescriereModul optic singlemode WDM tip A , SC 40Km pt. FMUX01A...-modecastig de putere: gt; [email protected]*10-10gama de frecvente: 1280 a€” 1550nmconector: SC , FC , ST ... »

Pret: 1029.44 RON
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 111195 - tester pentru verificarea cablurilor optice

111195 - Tester pentru verificarea cablurilor optice


tester pentu cabluri optice - lungimea de unda: 1300nm - miez fibra: 62...,5/125um - domeniue de putere: -20dB~-40dB - alimentare: 6F22(9V) x 2 - dimensiuni ... »

Pret: 783 RON
 Microscop optic bresser junior 20x

Microscop optic Bresser Junior 20x


Bresser Junior 8852000 este un microscop binocular cu lumina directa. Puterea... de marire a acestui microscop este de pana la 20x. Cu acest instrument optic Bresser ... »

Pret: 359.07 RON
Oferit de:SC SPYSHOP SRL
Buyer Member 11 ani
Timis
 Microscop optic national geographic 300-1200x

Microscop optic National Geographic 300-1200x


Microscopul National Geographic 300-1200x este un adevarat instrument optic... si accesoriile necesare pentru startul in lumea microscopiei. Datorita puterii de marire ... »

Pret: 158.46 RON
Oferit de:SC SPYSHOP SRL
Buyer Member 11 ani
Timis
 Bariera optica de fum cu proiectie xtralis osi-45

BARIERA OPTICA DE FUM CU PROIECTIE XTRALIS OSI-45


Bariera optica de fum Xtralis cu proiectie, cu detectie de particule duala UV... cu emitatoare de mare putere, iesiri de alarma si defect pe releu fara potential, indicatii ... »

Pret: 2955 RON
Oferit de:SC SPYSHOP SRL
Buyer Member 11 ani
Timis
 Bariera optica de fum cu proiectie xtralis osi-90

BARIERA OPTICA DE FUM CU PROIECTIE XTRALIS OSI-90


Bariera optica de fum Xtralis cu proiectie, cu detectie de particule duala UV... cu emitatoare de mare putere, iesiri de alarma si defect pe releu fara potential, indicatii ... »

Pret: 2871.67 RON
Oferit de:SC SPYSHOP SRL
Buyer Member 11 ani
Timis
 Microscop optic science mtl 201 bresser 5807000

MICROSCOP OPTIC SCIENCE MTL 201 BRESSER 5807000


Microscopul optic Bresser 5807000 are o lumina directa ce permite observarea... suprafetelor opace la puteri de marire ridicate (50-800x). Acest microscop poate fi.... Microscop optic Bresser 5807000 mai este echipat cu o combinatie polarizator ... »

Pret: 13001.13 RON
Oferit de:SC SPYSHOP SRL
Buyer Member 11 ani
Timis
 Microscop optic celestron labs s10-60 stereo

Microscop optic Celestron Labs S10-60 stereo


Celestron Labs S10-60 este un microscop optic stereo ce are un corp metalic... care beneficiaza de proprietati avansate: optica din sticla de inalta calitate.... Puterea de marire este cuprinsa intre 10x si 60x, v-a surprinde toate detaliile ... »

Pret: 1300 RON
Oferit de:SC SPYSHOP SRL
Buyer Member 11 ani
Timis
 Microscop optic bresser biolux icd 20x

Microscop optic Bresser Biolux ICD 20X


Bresser 5802000 este un microscop optic cu vizualizare stereo, acest model nu.... Date tehnice: Putere de marire: 20x Tip constructiv: binocular Tip de iluminare... optic Biolux ICD 20X Bresser 5802000 12 mostre de minerale Manual de utilizare ... »

Pret: 279 RON
Buyer Member 12 ani
Bucuresti
4656 produse / 187 pagini
25 produse pe pagina.

"putere optica" in Firme Hot - 11 Rezultat(e)
Produse recomandate
# 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Folositi cautarea