Inscrie firma »

cabluri comunicatii fibra optica - preturi si oferte

Anunta-ma cand apar noutati despre cabluri comunicatii fibra optica
OK
Alertele sunt emailuri care se trimit gratuit in fuctie de preferintele tale. Contin atat update-uri cat si noutati despre produsele si cuvintele cheie pe care le doresti.
 Fibra optica - cabluri comunicatii

Fibra Optica - Cabluri comunicatii


Cabluri Comunicatii - Fibra Optica, ADSS, Fig.8, Micro Duct Cables, Single ... »
Buyer Member 15 ani
Bucuresti
 Montare cabluri fibra optica

Montare cabluri fibra optica


si jonctionari de cabluri fibra optica, masuratori. Poti sa ai incredere in FIBER OPTIC...Fiber Optic Media realizeaza retele locale, publice si private pentru platforme ... »
Light Member 13 ani
Bucuresti
 Fibra optica cu protectie la foc - lszh

Fibra optica cu protectie la foc - LSZH


numita LSOH. LSZH fibra optica are structura interioara la fel ca si cablurile.... Cablurile de fibra optica si patch-uri LSZH sunt recomandate a fi utilizate in cladiri... de lucrari: - Jonctionarea cablurilor de fibra optica (fibra single-mode si multi ... »
Light Member 13 ani
Bucuresti
 Cablu fibra optica 24 fibre

Cablu fibra optica 24 fibre Multitube


zcczxc zczczcz zccxcxc cxcxcxcc cxcxcxc zczczczcz czczczczc czczczczcz czczczczc zczcczzczcc... ... »
Buyer Member 9 ani
Bucuresti
 Oferta fibra optica - cabluri

Oferta FIBRA OPTICA - Cabluri


Cabluri Comunicatii - Fibra Optica, ADSS, Fig.8, Single Mode, Unitube ... »
Buyer Member 15 ani
Bucuresti
 Fibra optica

Fibra Optica


Cabluri Comunicatii - Fibra Optica, ADSS, Fig.8, Single Mode, Unitube ... »
Buyer Member 15 ani
Bucuresti
 Servetele curatare cabluri fibra optica

Servetele curatare cabluri fibra optica


Servetele curatare cabluri fibra optica Servetele umede HydraSol sunt... imbibate cu solvent care inlatura si curata gelul de pe cablurile de fibra optica... altor cabluri de comunicatii, precum si a echipamentelor si sculelor folosite. ... »
Light Member 9 ani
Bucuresti
 Mutari si protejari cabluri electrice, de

Mutari si protejari cabluri electrice, de fibra optica, de telefonie


, intretinere si scoatere din functiune cu reciclare a retelelor de comunicatii, cu ajutorul ... »
Oferit de:SC Tevecom srl
Buyer Member 12 ani
Galati
 Switch fibra optica compu shack swhitchline 8f-sc, 8

Switch Fibra Optica Compu Shack SWHITCHline 8F-SC, 8 porturi


-FXRata de transfer de date: 100 MbpsTehnologie Conectivitate: Prin cabluMod de comunicare: Half...Caracteristici: capacitatea Full duplex, Layer 2 de comutare, cabluri, suport VLANStandarde: IEEE 802.3x ... »

Pret: 140 RON
Buyer Member 13 ani
Bucuresti
 Modul sfp cat-5 100m rj-45 10/100/1000 mbps

Modul SFP Cat-5 100m Rj-45 10/100/1000 Mbps


permite trecerea de la fibra optica la cabluri de retea ecranate/neecranate. Modulele... SFP-ul electric este un modul compact utilizat in comunicatiile pe fibra... frecvent utilizat in retele pe fibra optica si sustinut si de catre furnizorii ... »

Pret: 164.22 RON
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Modul gbic cat.5 100m rj45 1000 mbps

Modul GBIC Cat.5 100m RJ45 1000 Mbps


" FTP, UTP) care permite trecerea de la fibra optica la cabluri de retea ecranate...GBIC-ul electric este un modul compact utilizat in comunicatiile pe fibra... frecvent utilizat in retelele pe fibra optica si sustinut si de catre furnizorii ... »

Pret: 181.2 RON
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Cablare structurata

Cablare structurata


torsadat, coaxial, fibre optice); - topologia; - terminatori si conectori... cabluri si conectica; - montare rack-uri pentru echipamente; - instalare patch... de la o priza de comunicatii la dulapul care se monteaza pe perete, si anume ... »

Pret: 1 RON
Buyer Member 10 ani
Bucuresti
 Service centrale telefonice alcatel si siemens

Service centrale telefonice Alcatel si Siemens


pe suport fibra optica si cabluri cat.7, punere in functiune retea de centrale... HALOGEN FREE # fibra optica Traseele au... Consultanta, proiectare si executare retea de centrale telefonice pe suport fibra optica ... »
Light Member 18 ani
Bucuresti
 Sisteme de marcare laser - co2 10w si 30w

Sisteme de marcare laser - CO2 10W si 30W


medicale, dispozitive implantabile), componente electronice, cabluri si fibre optice..., numeroase optiuni de lentile, etc.), sistemul de comunicare inovativ si conceptul... si a componentelor optice de inalta calitate,sistemele se pot instala in orice orientare si au o ... »
Buyer Member 10 ani
Brasov
 
14 produse / 1 pagini
25 produse pe pagina.

"cabluri comunicatii fibra optica" in Firme Hot - 1 Rezultat(e)
Folositi cautarea