Inscrie firma »

aparat de masurat fibra optica - preturi si oferte

Anunta-ma cand apar noutati despre aparat de masurat fibra optica
OK
Alertele sunt emailuri care se trimit gratuit in fuctie de preferintele tale. Contin atat update-uri cat si noutati despre produsele si cuvintele cheie pe care le doresti.
 Aparat de masura fibra optica otdr -

Aparat de masura fibra optica OTDR - YOKOGAWA


mode cu aparat de masura fibra optica japonez YOKOGAWA, model AQ 727 - module 1310...Sc Fiber Optic Media Srl executa masuratori, masuratoare pe fibra optica single.... POTI SA AI INCREDERE IN FIBER OPTIC MEDIA ! ... »
Light Member 13 ani
Bucuresti
 Aparate de masura fibra optica -

Aparate de masura fibra optica - OTDR OFL280


Aparate de masura fibra optica -OTDR OFL280 Aparatul de masura fibra... optica Modelul Noyes OFL280 FlexTester produs de AFL este un OTDR (Optical Time...Tester includ OTDR single mode pe 1310/1550nm optimizat pentru retele passive de fibra ... »
Light Member 9 ani
Bucuresti
 Aparat masura fibra optica (reflectometru)otdr exfo

Aparat masura fibra optica (reflectometru)OTDR EXFO FTB-1


Aplicatii * FTTH testing FTTH de testare * Ethernet testing Ethernet de testare Key Features and Benefits Principalele caracteristici si beneficii * Flexible connectivity: USB, mobile, Wi-Fi and Bluetooth capabilities conectivi... ... »

Pret: 9672 EUR
Buyer Member 14 ani
Bucuresti
 Noyes ofl250-50 handheld otdr

Noyes OFL250-50 Handheld OTDR


fibra optica destinat fibrelor single mode. Aparatul are integrate Optical Power...Modelul Noyes OFL250 produs de AFL Telecommunications este un aparat de masura... ale gamei dinamice, modelul OFL250 este ideal pentru testarea fibrelor optice ... »
Buyer Member 12 ani
Bucuresti
 Noyes ofl280 flextester otdr

Noyes OFL280 FlexTester OTDR


Modelul OFL280 produs de AFL Telecommunications este un aparat de masura fibra... optica pentru fibre single mode si vine in doua variante optimizate FTTX. Modelul... meter care permite detectarea de fibre FTTX cu semnal, masurarea nivelurilor ... »
Buyer Member 12 ani
Bucuresti
 Identificator fibra optica tribrer afi430, ecran lcd

Identificator fibra optica TriBrer AFI430, ecran LCD


Identificator fibra optica TriBrer AFI430, ecran LCD Identificator... de fibra optica TriBrer AFI 430 este un echipament robust portabil usor de intretinut... si de utilizat. Acest model de identificator permite detectia semnalului optic si a sensului ... »
Light Member 9 ani
Bucuresti
 Otdr flexscan  afl- ultraportabil

OTDR FlexScan AFL- Ultraportabil


. Cu ajutorul functiei LinkMap aparatul creeaza, pe baza masuratorilor efectuate, un rezumat... retelelor de fibra optica si remedierea deranjamentelor la un pret accesibil F200... caracteristicile segmentului de fibra testat. Modul SmartAuto poate fi folosit atat ... »
Light Member 9 ani
Bucuresti
 Fibra optica masuratori

FIBRA OPTICA MASURATORI


FIBRA OPTICA MASURATORI S.C. FibrOpt Instal S.R.L. executa urmatoarele tipuri... optica (fibra single-mode si multi-mode); Masuratori fibra optica cu Optical Time... de lucrari: Instalare cabluri cu fibre optice, cupru, aerian si subteran; Sudura fibra ... »
Buyer Member 17 ani
Bucuresti
 Aparate sudura fibra optica

Aparate sudura fibra optica


aparat sudura fibra optica, aparat de sudat fibra optica, fusion splicer..., fusionsplicer, sudare fibra optica, aparat de sudura pret, sudura fibra optica, aparat... lipire fibra optica masuratori fibra optica, tester retea fibra optica ... »
Buyer Member 9 ani
Bucuresti
 Fibra optica masuratori

FIBRA OPTICA MASURATORI


FIBRA OPTICA MASURATORI - S.C. FibrOpt Instal S.R.L. are ca principal obiect... optica si masuratori cablu cu fibra optica S.C. FibrOpt Instal S.R.L. executa... si subteran; -Sudura fibra optica (fibra single-mode si multi-mode); -Masuratori fibra ... »
Buyer Member 17 ani
Bucuresti
 Fibra optica masuratori optical time domain

FIBRA OPTICA MASURATORI Optical Time Domain Reflectometer


FIBRA OPTICA MASURATORI Optical Time Domain Reflectometer Exista mai multe... (fibra single-mode si multi-mode); Masuratori fibra optica cu Optical Time Domain... legaturi prin fibra optica. Cu ajutorul OTDR-ului se obtine o valoare exacta pentru ... »
Buyer Member 17 ani
Bucuresti
 Masuratori fibra optica ( otdr, wfl, pm )

Masuratori fibra optica ( OTDR, WFL, PM )


MEDIA" Masuratori fibra optica ( OTDR, WFL, PM ) - Masuratori cu Optical Time... remedierea deranjamentelor aparute in retele optice. - Identificare fibra in cutie...Cand aveti nevoie de servicii, produse fibra optica " NU UITATI DE FIBER OPTIC ... »
Light Member 13 ani
Bucuresti
 Fibra optica

FIBRA OPTICA


/si pe cladiri, prepararea si sudura fibra optica, aparate de masura si testare a cablurilor...; Sudura fibra optica (fibra single-mode si multi-mode); Masuratori fibra optica...FIBRA OPTICA Prin sudura fibra optica se intelege conectarea permanenta a doua ... »
Buyer Member 17 ani
Bucuresti
 Fibra optica

Fibra optica


Realizam sudura / jonctare fibra optica indoor, outdoor, stradal, in orice... fibra optica cu OTDR/Power Meter pentru orice tip de avarie. Dispunem de elemente...). Dispunem si de echipamente pentru montare fibra optica inclusiv de echipa specializata ... »

Pret: 5 RON
Buyer Member 8 ani
Bacau
 Fibra optica telecomunicatii

FIBRA OPTICA TELECOMUNICATII


, prepararea si sudura fibra optica, aparate de masura si testare a cablurilor cu fibre...FIBRA OPTICA TELECOMUNICATII S.C. FibrOpt Instal S.R.L. dispune de instrumente... optice. Dispunem de asemenea de masinile ºi utilajele necesare procesului ... »
Buyer Member 17 ani
Bucuresti
 Fibra optica

FIBRA OPTICA


/si pe cladiri, prepararea si sudura fibra optica, aparate de masura si testare a cablurilor... instalarea de cablu cu fibra optica, sudura fibra optica si masuratori fibra optica... (fibra single-mode si multi-mode); Masuratori fibra optica cu Optical Time Domain ... »
Buyer Member 17 ani
Bucuresti
 Reflectometru optic pentru fibra

Reflectometru optic pentru fibra multimode


optica multimode la 850nm si 1300nm. Aparatul de masura fibra optica include standard...Reflectometru optic pentru fibra multimode Reflectometru optic model FHO...5000-M21 OTDR de la Grandway este proiectata pentru masurarea retelelor de fibra ... »
Light Member 9 ani
Bucuresti
 Fibra optica

FIBRA OPTICA


-mode). - Instalare cabluri fibra optica subteran sau aerian - Masuratori cu Optical Time Domain... remedierea deranjamentelor aparute in retele optice. - Identificare fibra in cutie... optice : - Aparat de sudura prin fuziune pentru fibra optica single-mode si multi ... »
Light Member 13 ani
Bucuresti
 Fibra optica instalare aeriana

FIBRA OPTICA INSTALARE AERIANA


; Sudura fibra optica (fibra single-mode si multi-mode); Masuratori fibra optica...FIBRA OPTICA INSTALARE AERIANA - S.C. FibrOpt Instal S.R.L. executa urmatoarele... tipuri de lucrari: Instalare cabluri cu fibre optice, cupru, aerian si subteran ... »
Buyer Member 17 ani
Bucuresti
 Fibra optica sudura

FIBRA OPTICA SUDURA


de activitate instalarea de cablu cu fibra optica, sudura fibra optica si masuratori fibra... (fibra single-mode si multi-mode); Masuratori fibra optica cu Optical Time Domain.... Servicii fibra optica S.C. FibrOpt Instal S.R.L. executa urmatoarele tipuri de lucrari ... »
Buyer Member 17 ani
Bucuresti
 Instalare fibra optica in monotub

Instalare fibra optica in monotub


Cand aveti nevoie de servicii, produse fibra optica " NU UITATI DE FIBER OPTIC... MEDIA" Instalare fibra optica de catre SC FIBER OPTIC MEDIA SRL care executa... urmatoarele tipuri de lucrari: - Jonctionarea cablurilor de fibra optica (fibra single ... »
Light Member 13 ani
Bucuresti
 Enclosures fibra optica

Enclosures fibra optica


Enclosures fibra optica propus de SC FIBER OPTIC MEDIA SRL care executa... urmatoarele tipuri de lucrari: - Jonctionarea cablurilor de fibra optica (fibra single...-mode si multi-mode). - Instalare cabluri fibra optica: ADSS, OPGW, cupru, subteran ... »
Light Member 13 ani
Bucuresti
 Retele fibra optica

Retele fibra optica


deranjamentelor aparute in retele optice. - Identificare fibra in cutie si etichetare...). - Aparatura de masura pe cabluri de fibra optica (Yokogawa). - Scule si dispozitive... cablurilor de fibra optica (fibra single-mode si multi-mode). - Instalare cabluri fibra ... »
Light Member 13 ani
Bucuresti
 Fibra optica single-mode

FIBRA OPTICA SINGLE-MODE


(fibra single-mode si multi-mode); Masuratori fibra optica cu Optical Time Domain...Fibra optica este o fibra de sticla sau plastic care transporta lumina de...-a lungul sau. Fibrele optice sunt folosite pe scara larga in domeniul ... »
Buyer Member 17 ani
Bucuresti
 Cablare fibra optica

Cablare fibra optica


deranjamentelor aparute in retele optice. - Identificare fibra in cutie si etichetare...). - Aparatura de masura pe cabluri de fibra optica (Yokogawa). - Scule si dispozitive... cablurilor de fibra optica (fibra single-mode si multi-mode). - Instalare cabluri fibra ... »
Light Member 13 ani
Bucuresti
114 produse / 5 pagini
25 produse pe pagina.

"aparat de masurat fibra optica" in Firme Hot - 12 Rezultat(e)
Folositi cautarea