Inscrie firma »

aparat de masura pentru fibra optica - preturi si oferte

Anunta-ma cand apar noutati despre aparat de masura pentru fibra optica
OK
Alertele sunt emailuri care se trimit gratuit in fuctie de preferintele tale. Contin atat update-uri cat si noutati despre produsele si cuvintele cheie pe care le doresti.
 Noyes ofl250-50 handheld otdr

Noyes OFL250-50 Handheld OTDR


fibra optica destinat fibrelor single mode. Aparatul are integrate Optical Power... ale gamei dinamice, modelul OFL250 este ideal pentru testarea fibrelor optice...Modelul Noyes OFL250 produs de AFL Telecommunications este un aparat de masura ... »
Buyer Member 12 ani
Bucuresti
 Noyes ofl280 flextester otdr

Noyes OFL280 FlexTester OTDR


Modelul OFL280 produs de AFL Telecommunications este un aparat de masura fibra... optica pentru fibre single mode si vine in doua variante optimizate FTTX. Modelul... meter care permite detectarea de fibre FTTX cu semnal, masurarea nivelurilor ... »
Buyer Member 12 ani
Bucuresti
 Fibra optica masuratori

FIBRA OPTICA MASURATORI


FIBRA OPTICA MASURATORI S.C. FibrOpt Instal S.R.L. executa urmatoarele tipuri... optica (fibra single-mode si multi-mode); Masuratori fibra optica cu Optical Time... de lucrari: Instalare cabluri cu fibre optice, cupru, aerian si subteran; Sudura fibra ... »
Buyer Member 17 ani
Bucuresti
 Aparate de masura fibra optica -

Aparate de masura fibra optica - OTDR OFL280


Aparate de masura fibra optica -OTDR OFL280 Aparatul de masura fibra...Tester includ OTDR single mode pe 1310/1550nm optimizat pentru retele passive de fibra... FlexTester pot masura dupa splitterele FTTx PON! Cere oferta pentru Noyes OFL ... »
Light Member 9 ani
Bucuresti
 Fibra optica masuratori

FIBRA OPTICA MASURATORI


FIBRA OPTICA MASURATORI - S.C. FibrOpt Instal S.R.L. are ca principal obiect... optica si masuratori cablu cu fibra optica S.C. FibrOpt Instal S.R.L. executa... si subteran; -Sudura fibra optica (fibra single-mode si multi-mode); -Masuratori fibra ... »
Buyer Member 17 ani
Bucuresti
 Fibra optica masuratori optical time domain

FIBRA OPTICA MASURATORI Optical Time Domain Reflectometer


FIBRA OPTICA MASURATORI Optical Time Domain Reflectometer Exista mai multe... legaturi prin fibra optica. Cu ajutorul OTDR-ului se obtine o valoare exacta pentru... (fibra single-mode si multi-mode); Masuratori fibra optica cu Optical Time Domain ... »
Buyer Member 17 ani
Bucuresti
 Masuratori fibra optica ( otdr, wfl, pm )

Masuratori fibra optica ( OTDR, WFL, PM )


MEDIA" Masuratori fibra optica ( OTDR, WFL, PM ) - Masuratori cu Optical Time... remedierea deranjamentelor aparute in retele optice. - Identificare fibra in cutie...Cand aveti nevoie de servicii, produse fibra optica " NU UITATI DE FIBER OPTIC ... »
Light Member 13 ani
Bucuresti
 Aparat masura fibra optica (reflectometru)otdr exfo

Aparat masura fibra optica (reflectometru)OTDR EXFO FTB-1


/ de raportare: va permite sa profitati de EXFO Connect mediu pentru a monitoriza..., optimizat pentru productivitate si versatilitate * Power management: latest battery... de baterii pentru autonomie operatiune de neegalat ... »

Pret: 9672 EUR
Buyer Member 14 ani
Bucuresti
 Fibra optica

Fibra optica


fibra optica cu OTDR/Power Meter pentru orice tip de avarie. Dispunem de elemente...). Dispunem si de echipamente pentru montare fibra optica inclusiv de echipa specializata... profesionale pentru retele de Fibra Optica, echipa noastra are o vasta experienta ... »

Pret: 5 RON
Buyer Member 8 ani
Bacau
 Fibra optica

FIBRA OPTICA


/si pe cladiri, prepararea si sudura fibra optica, aparate de masura si testare a cablurilor... splice-uri.Sudura fibra optica e necesara, spre exemplu, pentru realizarea unor...; Sudura fibra optica (fibra single-mode si multi-mode); Masuratori fibra optica ... »
Buyer Member 17 ani
Bucuresti
 Fibra optica

FIBRA OPTICA


/si pe cladiri, prepararea si sudura fibra optica, aparate de masura si testare a cablurilor... instalarea de cablu cu fibra optica, sudura fibra optica si masuratori fibra optica... (fibra single-mode si multi-mode); Masuratori fibra optica cu Optical Time Domain ... »
Buyer Member 17 ani
Bucuresti
 Fibra optica

FIBRA OPTICA


optice : - Aparat de sudura prin fuziune pentru fibra optica single-mode si multi... si instalare pentru: - televiziune prin cablu coaxial si/sau fibra optica, - date...-mode). - Instalare cabluri fibra optica subteran sau aerian - Masuratori cu Optical Time Domain ... »
Light Member 13 ani
Bucuresti
 Fibra optica instalare aeriana

FIBRA OPTICA INSTALARE AERIANA


; Sudura fibra optica (fibra single-mode si multi-mode); Masuratori fibra optica...FIBRA OPTICA INSTALARE AERIANA - S.C. FibrOpt Instal S.R.L. executa urmatoarele... tipuri de lucrari: Instalare cabluri cu fibre optice, cupru, aerian si subteran ... »
Buyer Member 17 ani
Bucuresti
 Fibra optica sudura

FIBRA OPTICA SUDURA


de activitate instalarea de cablu cu fibra optica, sudura fibra optica si masuratori fibra... (fibra single-mode si multi-mode); Masuratori fibra optica cu Optical Time Domain.... Servicii fibra optica S.C. FibrOpt Instal S.R.L. executa urmatoarele tipuri de lucrari ... »
Buyer Member 17 ani
Bucuresti
 Instalare fibra optica in monotub

Instalare fibra optica in monotub


. - Interventii rapide pentru remedierea deranjamentelor aparute in retele optice...Cand aveti nevoie de servicii, produse fibra optica " NU UITATI DE FIBER OPTIC... MEDIA" Instalare fibra optica de catre SC FIBER OPTIC MEDIA SRL care executa ... »
Light Member 13 ani
Bucuresti
 Enclosures fibra optica

Enclosures fibra optica


. - Masuratori curente de mentenanta. - Service pe baza de contract pentru retele optice...Enclosures fibra optica propus de SC FIBER OPTIC MEDIA SRL care executa... urmatoarele tipuri de lucrari: - Jonctionarea cablurilor de fibra optica (fibra single ... »
Light Member 13 ani
Bucuresti
 Retele fibra optica

Retele fibra optica


deranjamentelor aparute in retele optice. - Identificare fibra in cutie si etichetare... de sudura prin fuziune pentru fibra optica single-mode si multi -mode (Sumitomo Electric...). - Aparatura de masura pe cabluri de fibra optica (Yokogawa). - Scule si dispozitive ... »
Light Member 13 ani
Bucuresti
 Cablare fibra optica

Cablare fibra optica


deranjamentelor aparute in retele optice. - Identificare fibra in cutie si etichetare... de sudura prin fuziune pentru fibra optica single-mode si multi -mode (Sumitomo Electric...). - Aparatura de masura pe cabluri de fibra optica (Yokogawa). - Scule si dispozitive ... »
Light Member 13 ani
Bucuresti
 Fibra optica single-mode

FIBRA OPTICA SINGLE-MODE


la interferente electromagnetice. Fibrele optice sunt utilizate si pentru iluminat... (fibra single-mode si multi-mode); Masuratori fibra optica cu Optical Time Domain...Fibra optica este o fibra de sticla sau plastic care transporta lumina de ... »
Buyer Member 17 ani
Bucuresti
 Enclosures fibra optica

Enclosures fibra optica


. Masuratori curente de mentenanta. Service pe baza de contract pentru retele optice...Cand aveti nevoie de servicii, produse fibra optica " NU UITATI DE FIBER OPTIC... MEDIA" Enclosures fibra optica SC FIBER OPTIC MEDIA SRL executa urmatoarele ... »
Light Member 13 ani
Bucuresti
 Fibra optica otdr

FIBRA OPTICA OTDR


FIBRA OPTICA OTDR Masuratori fibra optica - cea mai simpla si mai precisa... si pentru estimarea distantei maxime in cazul unei legaturi prin fibra optica... metoda este folosirea unui Optical Time Domain Reflectometer (OTDR). Prin masuratori ... »
Buyer Member 17 ani
Bucuresti
 Fibra optica telecomunicatii

FIBRA OPTICA TELECOMUNICATII


, prepararea si sudura fibra optica, aparate de masura si testare a cablurilor cu fibre...FIBRA OPTICA TELECOMUNICATII S.C. FibrOpt Instal S.R.L. dispune de instrumente... si dispozitive pentru instalarea cablului FO in sapatura, aerian, in/si pe cladiri ... »
Buyer Member 17 ani
Bucuresti
 Cutie interior fibra optica

Cutie interior fibra optica


aparute in retele optice. - Identificare fibra in cutie si etichetare...Cand aveti nevoie de servicii, produse fibra optica " NU UITATI DE FIBER OPTIC... MEDIA" Cutie interior fibra optica . SC FIBER OPTIC MEDIA SRL executa ... »
Light Member 13 ani
Bucuresti
 Reflectometru optic pentru fibra multimode

Reflectometru optic pentru fibra multimode


optica multimode la 850nm si 1300nm. Aparatul de masura fibra optica include standard...Reflectometru optic pentru fibra multimode Reflectometru optic model FHO...5000-M21 OTDR de la Grandway este proiectata pentru masurarea retelelor de fibra ... »
Light Member 9 ani
Bucuresti
 Sudura fibra optica

Sudura fibra optica


-mode); * Masuratori fibra optica cu Optical Time Domain Reflectometer (OTDR) confortm...Realizam sudura fibra optica indoor, outdoor, stradal, etc. in orice locatie... din Bucuresti sau tara. Dispunem de 5 laboratoare mobile de sudura fibra optica, care ne ... »
Buyer Member 17 ani
Bucuresti
95 produse / 4 pagini
25 produse pe pagina.

"aparat de masura pentru fibra optica" in Firme Hot - 9 Rezultat(e)
Folositi cautarea