Inscrie firma »

Produse din Echipamente Telecomunicatii

Produse si Oferte din Echipamente Telecomunicatii

Caseta ptr 24 suduri cu organizare spt01, afl hyperscaleCaseta ptr 24 suduri cu organizare spt01, afl hyperscale
Caseta ptr 24 suduri cu organizare SPT01, AFL Hyperscale

Caseta SPT01 este un produs unic de piata, introduce un sistem revolutionar de management al fibrelor. Fibrele se pot ruta inclusiv in jurul casetei datorita designului care permite acest lucru. Caracteristici Se poate folosi in cutii de distributie, patch panel-uri, cutii terminaleintroduce un ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Identificator fibra optica fujikura fid-31rIdentificator fibra optica fujikura fid-31r
Identificator fibra optica Fujikura FID-31R

Fujikura FID-31R Identificatorul de fibra optica FID-31R de la Fujikura permite detectia nivelului de semnal si a sensului acestuia fara a fi nevoie de intreruperea legaturii, facand posibila identificarea fara echivoc a unei anumite fibre si eliminand riscul de intrerupere ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Identificator fibra optica fujikura fid-30r, power metru inclusIdentificator fibra optica fujikura fid-30r, power metru inclus
Identificator fibra optica Fujikura FID-30R, power metru inclus

Fujikura FID-30R - identificator cu power metru inclus Identificatorul de fibra optica FID-30R de la Fujikura permite detectia nivelului de semnal si a sensului acestuia fara a fi nevoie de intreruperea legaturii, facand posibila identificarea fara echivoc a unei anumite fibre si ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Adaptor fibra optica e2000/apc sm sx afl hyperscale (fara flansa)Adaptor fibra optica e2000/apc sm sx afl hyperscale (fara flansa)
Adaptor fibra optica E2000/APC SM SX AFL Hyperscale (fara flansa)

Our high quality E2000 Adaptors which have high precision alignment sleeves for reliability and better reconnectability and an inbuilt mechanism to open the shutter and guide the ferrule in the alignment sleeve. E2000 Adaptors come with a ceramic sleeves for single mode and multimode. The housing is ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Cleste sfic all-in-one millsCleste sfic all-in-one mills
Cleste sfic All-in-One Mills

Sfic All-in-One Mills capabil sa taie dintro singura miscare atat firele kevlar cat si firul de otel din cablurile drop aeriene. Falcile sunt confectionate dintr-un aliaj format din otel crom si vanadium care ofera precizie si durabilitate in timp. Lungime 160mm ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Adaptor fibra optica mm e2000/pc r&m afl hyperscaleAdaptor fibra optica mm e2000/pc r&m afl hyperscale
Adaptor fibra optica MM E2000/PC R&M AFL Hyperscale

Adaptorii optici E2000 R&M Caracteristici:Compatibil cu standardul IEC 61754-15, EN 86275-802 si CECC 86185-002;Aliniere de inalta precizie;Corpul adaptorului este realizat dintr-o singura bucata;Adaptorii vin impreuna cu capacele ce ofera o protectie ridicata impotr ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Adaptor fibra optica sm e2000/apc r&m afl hyperscaleAdaptor fibra optica sm e2000/apc r&m afl hyperscale
Adaptor fibra optica SM E2000/APC R&M AFL Hyperscale

Adaptorii optici E2000 R&M Caracteristici:Compatibil cu standardul IEC 61754-15, EN 86275-802 si CECC 86185-002;Aliniere de inalta precizie;Corpul adaptorului este realizat dintr-o singura bucata;Adaptorii vin impreuna cu capacele ce ofera o protectie ridicata impotr ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Adaptor fibra optica fc/pc mm (om1, om2, om3, om4) afl hyperscaleAdaptor fibra optica fc/pc mm (om1, om2, om3, om4) afl hyperscale
Adaptor fibra optica FC/PC MM (OM1, OM2, OM3, OM4) AFL Hyperscale

Adaptorii optici FC realizati de Fibrefab UK prezinta un grad ridicat al preciziei de aliniere a fibrelor optice, oferind totodata o rata mai mare a reconectarii. Pentru aplicatiile ce utilizeaza fibra singlemode, pretentiile in ceea ce priveste precizia de aliniere a fibrelor sunt mai mari, se ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Adaptor fibra optica st/pc mm (om1, om2, om3, om4) afl hyperscaleAdaptor fibra optica st/pc mm (om1, om2, om3, om4) afl hyperscale
Adaptor fibra optica ST/PC MM (OM1, OM2, OM3, OM4) AFL Hyperscale

Adaptorii optici ST realizati de Fibrefab UK prezinta un grad ridicat al preciziei de aliniere a fibrelor optice, oferind totodata o rata mai mare a reconectarii. Pentru aplicatiile ce utilizeaza fibra singlemode, pretentiile in ceea ce priveste precizia de aliniere a fibrelor sunt mai mari, se ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Caseta 12 suduri cu capac spt03, afl hyperscaleCaseta 12 suduri cu capac spt03, afl hyperscale
Caseta 12 suduri cu capac SPT03, AFL Hyperscale

Caseta de suduri cu management rapid al fibrelor permite adapostirea a 12 de mansoane de protectie pentru fibre sudate. ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Adaptor fibra optica sm e2000/pc r&m, afl hyperscaleAdaptor fibra optica sm e2000/pc r&m, afl hyperscale
Adaptor fibra optica SM E2000/PC R&M, AFL Hyperscale

Adaptorii optici E2000 R&M Caracteristici:Compatibil cu standardul IEC 61754-15, EN 86275-802 si CECC 86185-002;Aliniere de inalta precizie;Corpul adaptorului este realizat dintr-o singura bucata;Adaptorii vin impreuna cu capacele ce ofera o protectie ridicata impotr ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Adaptor fibra optica fc/pc singlemode, afl hyperscaleAdaptor fibra optica fc/pc singlemode, afl hyperscale
Adaptor fibra optica FC/PC Singlemode, AFL Hyperscale

Adaptorii optici FC realizati de Fibrefab UK prezinta un grad ridicat al preciziei de aliniere a fibrelor optice, oferind totodata o rata mai mare a reconectarii. Pentru aplicatiile ce utilizeaza fibra singlemode, pretentiile in ceea ce priveste precizia de aliniere a fibrelor sunt mai mari, se ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Adaptori fibra optica st/pc singlemode, afl hyperscaleAdaptori fibra optica st/pc singlemode, afl hyperscale
Adaptori fibra optica ST/PC Singlemode, AFL Hyperscale

Adaptorii optici ST realizati de Fibrefab UK prezinta un grad ridicat al preciziei de aliniere a fibrelor optice, oferind totodata o rata mai mare a reconectarii. Pentru aplicatiile ce utilizeaza fibra singlemode, pretentiile in ceea ce priveste precizia de aliniere a fibrelor sunt mai mari, se ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Adaptor fibra optica lc duplex singlemode afl hyperscaleAdaptor fibra optica lc duplex singlemode afl hyperscale
Adaptor fibra optica LC Duplex Singlemode AFL Hyperscale

Adaptorii optici LC realizati de Fibrefab UK prezinta un grad ridicat al preciziei de aliniere a fibrelor optice, oferind totodata o rata mai mare a reconectarii. Pentru aplicatiile ce utilizeaza fibra singlemode, pretentiile in ceea ce priveste precizia de aliniere a fibrelor sunt mai mari, se ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Adaptor fibra optica sc/pc sm simplex, afl hyperscaleAdaptor fibra optica sc/pc sm simplex, afl hyperscale
Adaptor fibra optica SC/PC SM Simplex, AFL Hyperscale

Adaptorii optici SC realizati de Fibrefab UK prezinta un grad ridicat al preciziei de aliniere a fibrelor optice, oferind totodata o rata mai mare a reconectarii. Pentru aplicatiile ce utilizeaza fibra singlemode, pretentiile in ceea ce priveste precizia de aliniere a fibrelor sunt mai mari, se ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Adaptor fibra optica lc/pc sm quad, afl hyperscaleAdaptor fibra optica lc/pc sm quad, afl hyperscale
Adaptor fibra optica LC/PC SM quad, AFL Hyperscale

Adaptorii optici LC realizati de Fibrefab UK prezinta un grad ridicat al preciziei de aliniere a fibrelor optice, oferind totodata o rata mai mare a reconectarii. Pentru aplicatiile ce utilizeaza fibra singlemode, pretentiile in ceea ce priveste precizia de aliniere a fibrelor sunt mai mari, se ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Adaptor fibra optica lc/pc mm (om1, om2, om3, om4) quad, aflAdaptor fibra optica lc/pc mm (om1, om2, om3, om4) quad, afl
Adaptor fibra optica LC/PC MM (OM1, OM2, OM3, OM4) quad, AFL Hyperscale

Adaptorii optici LC realizati de Fibrefab UK prezinta un grad ridicat al preciziei de aliniere a fibrelor optice, oferind totodata o rata mai mare a reconectarii. Pentru aplicatiile ce utilizeaza fibra singlemode, pretentiile in ceea ce priveste precizia de aliniere a fibrelor sunt mai mari, se ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Adaptor fibra optica sc/apc, singlemode, duplex, afl hyperscaleAdaptor fibra optica sc/apc, singlemode, duplex, afl hyperscale
Adaptor fibra optica SC/APC, Singlemode, Duplex, AFL Hyperscale

Adaptorii optici SC realizati de Fibrefab UK prezinta un grad ridicat al preciziei de aliniere a fibrelor optice, oferind totodata o rata mai mare a reconectarii. Pentru aplicatiile ce utilizeaza fibra singlemode, pretentiile in ceea ce priveste precizia de aliniere a fibrelor sunt mai mari, se ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Adaptor fibra optica sc/pc sm duplex, afl hyperscaleAdaptor fibra optica sc/pc sm duplex, afl hyperscale
Adaptor fibra optica SC/PC SM duplex, AFL Hyperscale

Adaptorii optici SC realizati de Fibrefab UK prezinta un grad ridicat al preciziei de aliniere a fibrelor optice, oferind totodata o rata mai mare a reconectarii. Pentru aplicatiile ce utilizeaza fibra singlemode, pretentiile in ceea ce priveste precizia de aliniere a fibrelor sunt mai mari, se ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Adaptor fibra optica afl hyperscale sc/pc mm (om1, om2, om3, om4)Adaptor fibra optica afl hyperscale sc/pc mm (om1, om2, om3, om4)
Adaptor fibra optica AFL Hyperscale SC/PC MM (OM1, OM2, OM3, OM4) simplex

Adaptorii optici SC realizati de Fibrefab UK prezinta un grad ridicat al preciziei de aliniere a fibrelor optice, oferind totodata o rata mai mare a reconectarii. Pentru aplicatiile ce utilizeaza fibra singlemode, pretentiile in ceea ce priveste precizia de aliniere a fibrelor sunt mai mari, se ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Adaptor fibra optica afl hyperscale sc/pc om1 duplexAdaptor fibra optica afl hyperscale sc/pc om1 duplex
Adaptor fibra optica AFL Hyperscale SC/PC OM1 duplex

Adaptor fibra optica multimode OM1 SC/PC duplex pentru montarea in patch paneluri, cutii terminale si ODF-uri. Produs de Fibrefab. Manuale Specificatii tehniceDescarcare ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Adaptor fibra optica sc/apc, singlemode, simplex, afl hyperscaleAdaptor fibra optica sc/apc, singlemode, simplex, afl hyperscale
Adaptor fibra optica SC/APC, Singlemode, Simplex, AFL Hyperscale

Adaptorii optici SC realizati de Fibrefab UK prezinta un grad ridicat al preciziei de aliniere a fibrelor optice, oferind totodata o rata mai mare a reconectarii. Pentru aplicatiile ce utilizeaza fibra singlemode, pretentiile in ceea ce priveste precizia de aliniere a fibrelor sunt mai mari, se ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Adaptor fibra optica afl hyperscale lc/pc mm (om1, om2, om3, om4)Adaptor fibra optica afl hyperscale lc/pc mm (om1, om2, om3, om4)
Adaptor fibra optica AFL Hyperscale LC/PC MM (OM1, OM2, OM3, OM4) duplex

Adaptorii optici LC realizati de Fibrefab UK prezinta un grad ridicat al preciziei de aliniere a fibrelor optice, oferind totodata o rata mai mare a reconectarii. Pentru aplicatiile ce utilizeaza fibra singlemode, pretentiile in ceea ce priveste precizia de aliniere a fibrelor sunt mai mari, se ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Caseta 12 suduri (baza) millsCaseta 12 suduri (baza) mills
Caseta 12 suduri (baza) Mills

Caseta de baza cu capac transparent pentru 12 suduri. Peste aceasta caseta se pot adauga casete aditionale(T70-0290) in cazul in care aveti de efectuat mai mult de 12 suduri. ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Caseta de sudura, 12 suduriCaseta de sudura, 12 suduri
Caseta de sudura, 12 suduri

tip: simpla(alba) capacitate: 12 suduri material: plastic dimensiune : 155x90x10 mm ... »
Buyer Member 6 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
708 Produse / 29 pagini