Inscrie firma »

Produse din Aparate Instalatii Echipamente Comunicatii

Produse si Oferte din Aparate Instalatii Echipamente Comunicatii

Adaptor fibra optica sc/pc sm simplexAdaptor fibra optica sc/pc sm simplex
Adaptor fibra optica SC/PC SM simplex
Tip produs: adaptor fibra optica sc/pc sm simplex - adaptor fibra optica sc/pc sm - adaptor fibra optica sc/pc singlemode simplex Adaptor fibra optica SC/PC SM simplex Adaptor fibra optica SC/PC SM este produs de FUSION UK . Adaptor fibra optica SC/PC SM single mode simplex este utilizat la instalarea in ODF, cutie terminala. ... »
Pigtail st sm 9/125umPigtail st sm 9/125um
Pigtail ST SM 9/125um
Tip produs: pigtail st sm 9/125um - pigtail st sm - pigtail st Pigtail ST SM 9/125um, 1m Pigtail-urile SM sunt folosite in telecom, datacom si desigur in retelele de mare viteza (metropolitane si de acces). Bufferul ce protejeaza fibra este in conformitate cu standardele IEC, EIA, TIA sau Telecordia. ... »
Pigtails lc singlemode  9/125umPigtails lc singlemode  9/125um
Pigtails LC Singlemode 9/125um
Tip produs: pigtails lc singlemode 9/125um - pigtails lc singlemode - pigtail lc Pigtail LC SM(9/125nm) Pigtails LC Singlemode 9/125um, 1M Pigtail-urile SM sunt folosite in telecom, datacom si desigur in retelele de mare viteza (metropolitane si de acces). Bufferul ce protejeaza fibra este in conformitate cu standardele IEC, EIA, TIA sau Telecordia. ... »
Caseta sudura fibra optica 24 suduriCaseta sudura fibra optica 24 suduri
Caseta sudura fibra optica 24 suduri
Tip produs: caseta sudura fibra optica 24 suduri - caseta sudura fibra optica - caseta fibra optica Caseta sudura fibra optica 24 Descriere Caseta sudura fibra optica: – material plastic – capacitate 24 suduri. ... »
Caseta sudura  – fibra opticaCaseta sudura  – fibra optica
Caseta sudura – fibra optica
Tip produs: caseta sudura – fibra optica - caseta sudura fibra optica 12 suduri - caseta sudura fibra optica Caseta sudura – fibra optica Casteta sudura pentru jonctiuni fibra optica. Este confectionata din material plastic si are o capacitate maxima de 12 suduri. Pot fi folosite atat tubulete termo de 40mm cat si de 60mm. Dimensiuni : 155x90x10 mm. ... »
Media convertor industrial planet, protectie ip 30, de la serialMedia convertor industrial planet, protectie ip 30, de la serial
Media Convertor Industrial Planet, Protectie IP 30, de la Serial RS232/RS-422/RS485 la Fibra Optica 100Base-FX, cu slot SFP (-10 la +60 Gr C)
Tip produs: media convertor industrial planet - media convertor industrial - media convertor industrial Media Convertor Industrial Planet, Protectie IP 30, de la Serial RS232/RS-422/RS485 la Fibra Optica 100Base-FX, cu slot SFP (-10 la +60 Gr C) Seria de media Convertoare PLANET ICS-210x este special conceputa pentru a transforma comunicatiile RS-232, RS-422 sau RS-485 in reteaua Fast ... »
Media convertor planet de la serial rs232/rs-422/rs485 la fibra opticaMedia convertor planet de la serial rs232/rs-422/rs485 la fibra optica
Media Convertor Planet de la Serial RS232/RS-422/RS485 la Fibra Optica cu slot SFP ICS-105A
Tip produs: media convertor serial rs232/rs-422/rs485 la fibra optica - mediaconvertor - media convertor serial rs232/rs-422/rs485 Media Convertor Planet de la Serial RS232/RS-422/RS485 la Fibra Optica cu slot SFP ICS-105A Media Convertoarele PLANET din Seria ICS-10x poate converti interfata de comunicaČ›ie Serial RS-232 / RS-422 / RS-485 prin intermediul reČ›elei Fast Ethernet. Acest model de mediaconvertoare au ... »
Atenuator optic fixAtenuator optic fix
Atenuator optic fix
Tip produs: atenuator optic fix - atenuator fibra optica - atenuator fibra optica fix Atenuator optic fix Atenuatorul de fibra optic fix este in general utilizat pe retelele single-mode pe trasee scurte unde puterea este prea mare si este nevoie de atenuator pentru a reduce puterea optica de intrare in receptor. Recomandat este ca atenuatorul optic sa fie instalat la ... »
Extractor buffer fibra optica  millsExtractor buffer fibra optica  mills
Extractor buffer fibra optica Mills
Tip produs: stripper fibra optica - extractor buffer fibra optica - stripper buffer fibra optica Stripper buffer fibra optica Mills Acest model de striper "Slitter" este un instrument foarte util si eficient pentru indepartat longitudinal mantaua exterioara (buffer) a fibrelor cu un diametru cuprins de la 1, 5 mm la 3, 3 mm. Fibra dupa ce a fost pozitionata într-una din cele ... »
Marker electronic (ball marker)Marker electronic (ball marker)
Marker electronic (ball marker)
Tip produs: marker electronic (ball marker) - marker electronic - ball marker Marker electronic Caracteristici Marker electronic (ball marker): - usor de detectat la adancimi pana la 1, 5m - produsul este colorat in functie de aplicatie Aplicatie: Marker electronic - Portocaliu - frecventa 101.4 kHz; 24 buc. / set - Telefonie Marker electronic - Albastru - ... »
Identificator fibra optica tribrer afi430, ecran lcdIdentificator fibra optica tribrer afi430, ecran lcd
Identificator fibra optica TriBrer AFI430, ecran LCD
Tip produs: identificator fibra optica - aparat de masura fibra optica - aparate masura fibra optica Identificator fibra optica TriBrer AFI430, ecran LCD Identificator de fibra optica TriBrer AFI 430 este un echipament robust portabil usor de intretinut si de utilizat. Acest model de identificator permite detectia semnalului optic si a sensului acestuia fara intreruperea legaturii cu ajutorul ... »
Microreceptor test tm-500  greenleeMicroreceptor test tm-500  greenlee
Microreceptor test TM-500 Greenlee
Tip produs: microreceptor test tm-500 greenlee - microreceptor test - telefon test Microreceptor test TM-500 Greenlee Greenlee ajuta tehnicienii sa instaleze, depaneze si sa intretina serviciile de voce cu usurinta. Compatibil DSL in ambele moduri Monitor si Talk. Ecranul LCD ajuta la citirea polaritatii, voltajului, frecventele de apel si altele si arata cu ... »
Telefon test fluke ts 19Telefon test fluke ts 19
Telefon test FLUKE TS 19
Tip produs: telefon test fluke ts 19 - telefon test - microreceptor Telefon test FLUKE TS 19 Testerul Fluke TS19 combina in mod special toate actiunile esentiale la un pret special. Acest tester a fost conceput special pentru tehnicienii in-house. Impedanta sa mare previne intreruperile accidentale. Operatiunile precum tesatarea polaritatii, ... »
Technisat technibox s4Technisat technibox s4
TechniSat TechniBox S4

TechniSat TechniBox S4. Sursa semnal: Ethernet (RJ-45), Satelit, Sistem de formatare a semnalului digital: DVB-S, DVB-S2, Tipul de tuner: Digitala. Formate de comprimare: MPEG1, MPEG2, MPEG4, Tipuri de fisiere audio suportate: MP1, MP2, MP3, Formatele de imagine suportate: JPG. Afisaj: LED. Ethernet ... »
Buyer Member 6 ani
Cluj
 Contacteaza acum
Technisat digit isio s2Technisat digit isio s2
TechniSat DIGIT ISIO S2

TechniSat DIGIT ISIO S2. Sursa semnal: Satelit, Sistem de formatare a semnalului digital: DVB-S, DVB-S2, Tipul de tuner: Digitala. Formate de comprimare: ASF, AVI, H.264, MKV, MOV, MP4, MPEG1, MPEG2, MPEG4, MPG, TS, TS4, VOB, WMV, Tipuri de fisiere audio suportate: FLAC, M4A, MP2, MP3, OGG, WAV, ... »
Buyer Member 6 ani
Cluj
 Contacteaza acum
Technisat digit isio s2Technisat digit isio s2
TechniSat DIGIT ISIO S2

TechniSat DIGIT ISIO S2. Sursa semnal: Satelit, Sistem de formatare a semnalului digital: DVB-S, DVB-S2, Tipul de tuner: Digitala. Formate de comprimare: ASF, AVI, H.264, MKV, MOV, MP4, MPEG1, MPEG2, MPEG4, MPG, TS, TS4, VOB, WMV, Tipuri de fisiere audio suportate: FLAC, M4A, MP2, MP3, OGG, WAV, ... »
Buyer Member 6 ani
Cluj
 Contacteaza acum
Technisat technistar s3 isioTechnisat technistar s3 isio
TechniSat TechniStar S3 ISIO

TechniSat TechniStar S3 ISIO. Sursa semnal: Satelit, Tipul de tuner: Digitala. Formate de comprimare: ASF, AVI, M2TS, MKV, MOV, MP4, TS, VOB, WMV, Tipuri de fisiere audio suportate: AAC, MP2, MP3, Formatele de imagine suportate: JPEG XR. Afisaj: VFD. Ethernet LAN rata de transfer de date: 10, 100 ... »
Buyer Member 6 ani
Cluj
 Contacteaza acum
Triax 310101Triax 310101
Triax 310101

Triax 310101. Sistem de formatare a semnalului digital: DVB-S, DVB-S2. Ethernet LAN rata de transfer de date: 100, 1000 Mbit/s, Protocoale de retea acceptate: SAT>IP Protocoll Version 1.1, Unicast via HTTP 1.0/1.1, Multicast via UDP/RTP. Culoarea produsului: Alb. Tensiune de iesire: 12 V, Curent de ... »
Buyer Member 6 ani
Cluj
 Contacteaza acum
Edision progressiv hdc nanoEdision progressiv hdc nano
Edision Progressiv HDc nano

Edision Progressiv HDc nano. Sursa semnal: Cablu, Sistem de formatare a semnalului analog: NTSC, PAL, Sistem de formatare a semnalului digital: DVB-S2. Formate de comprimare: AVI, DIVX, MKV, Tipuri de fisiere audio suportate: MP3, Formatele de imagine suportate: BMP, JPG. Sisteme de fisiere ... »
Buyer Member 6 ani
Cluj
 Contacteaza acum
Edision os mini dvb-s2Edision os mini dvb-s2
Edision OS MINI DVB-S2

Edision OS MINI DVB-S2. Sursa semnal: Cablu, Satelit, Sistem de formatare a semnalului digital: DVB-S2, Moduri video suportate: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p. Formate de comprimare: H.264, MPEG4. Afisaj: LED. Producatorul procesorului: Broadcom, Processor frequency: 742 MHz. Memorie ... »
Buyer Member 6 ani
Cluj
 Contacteaza acum
Technisat technistar irTechnisat technistar ir
TechniSat TechniStar IR

TechniSat TechniStar IR. Sursa semnal: Cablu, Ethernet (RJ-45), Sistem de formatare a semnalului digital: DVB-S, DVB-S2, Tipul de tuner: Digitala. Formate de comprimare: MPEG2, TS, TS4, VOB, Tipuri de fisiere audio suportate: MP2, MP3, Formatele de imagine suportate: JPG. Afisaj: LED. Ethernet LAN ... »
Buyer Member 6 ani
Cluj
 Contacteaza acum
Antena avanti carera cu magnet inclusAntena avanti carera cu magnet inclus
Antena Avanti Carera cu magnet inclus
Tip produs: - Antena Avanti Carera pentru statie CB, cu talpa magnetica inclusa. Lungime 96.5 cm. Caracteristici: Putere pana la 300 WRealizata din materiale speciale - Mobay ThermoplasticBobina exclusiva ce foloseste sarma de cupru cu 14 spire.Bobina cu design exclusiv cu pierderi minoreLungime ... »
Oferit de:ACCENT NET SRL
Buyer Member 9 ani
Bucuresti
 Contacteaza acum
Allvision hd 1000 dsAllvision hd 1000 ds
ALLvision HD 1000 DS

ALLvision HD 1000 DS. Sursa semnal: Satelit, Sistem de formatare a semnalului analog: NTSC, PAL, Moduri video suportate: 1080i, 1080p, 480i, 480p, 576i, 576p, 720p. Formate de comprimare: H.264, MPEG2, MPEG4. Afisaj: LED. Memorie interna: 2048 Mega bites, Tip de memorie interna: DDR3. Tensiune AC ... »
Buyer Member 6 ani
Cluj
 Contacteaza acum
Technisat digit isio stcTechnisat digit isio stc
TechniSat DIGIT ISIO STC

TechniSat DIGIT ISIO STC. Sursa semnal: Cablu, Ethernet (RJ-45), Satelit, Sistem de formatare a semnalului digital: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, Tipul de tuner: Digitala. Formate de comprimare: ASF, AVI, M2TS, M4V, MKV, MOV, MP4, MPG, MTS, TS, TS4, VOB, WMV, Tipuri de fisiere audio ... »
Buyer Member 6 ani
Cluj
 Contacteaza acum
Technisat digit isio stcTechnisat digit isio stc
TechniSat DIGIT ISIO STC

TechniSat DIGIT ISIO STC. Sursa semnal: Cablu, Ethernet (RJ-45), Satelit, Sistem de formatare a semnalului digital: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, Tipul de tuner: Digitala. Formate de comprimare: ASF, AVI, M2TS, M4V, MKV, MOV, MP4, MPG, MTS, TS, TS4, VOB, WMV, XVID, Tipuri de fisiere audio ... »
Buyer Member 6 ani
Cluj
 Contacteaza acum
380 Produse / 16 pagini