Inscrie firma »
Pigtail ST/PC MM (62.5/125µm) OM1 1m, AFL Hyperscale

Pigtail ST/PC MM (62.5/125µm) OM1 1m, AFL Hyperscale

 

Prezentare Pigtail ST/PC MM (62.5/125µm) OM1 1m, AFL Hyperscale

Pigtail-urile MM sunt folosite la conectarea retelelor de mare viteza, gigabit ethernet, fast ethernet si ethernet. Bufferul ce protejeaza fibra este in conformitate cu standardele IEC, EIA, TIA sau Telecordia.

Caracteristici:

Manta LSZH - emisie redusa de fum;

Tight buffer 900μm;

Fibra optica este in conformitate cu TIA/EIA 492AAAA;

Materiale utilizate conform RoHS, REACH, SvHC;

Recomandate pentru aplicatii:

Retele gigabit ethernet, fast ethernet si etherne;

Patch panel-uri, Cutii terminale si de distributie, ODF-uri si casete de sudura;

PREZENTARE S*******************
MEMBRU
GRATUIT
S*******************
78 819 accesari
Pentru a vizualiza datele companiei
S*******************
va rugam sa va autentificati accesand urmatorul buton:
Login
Activitate firma: fibra optica - cabluri de date - servicii fibra optica

PRODUSE ASEMANATOARE CU PIGTAIL ST/PC MM (62.5/125ΜM) OM1 1M, AFL HYPERSCALE

Pigtail SC/PC MM (50/125µm) OM2 AFL Hyperscale 1mPigtail SC/PC MM (50/125µm) OM2 AFL Hyperscale 1m
Pigtail SC/PC MM (50/125µm) OM2 AF...
Pigtail-urile MM sunt folosite la conectarea retelelor de mare viteza, gigabit ethernet, fast ethernet si ethernet. ...
RON 7.64
Pigtail SC/PC MM (50/125µm) OM3 AFL Hyperscale 1mPigtail SC/PC MM (50/125µm) OM3 AFL Hyperscale 1m
Pigtail SC/PC MM (50/125µm) OM3 AF...
Pigtail-urile MM sunt folosite la conectarea retelelor de mare viteza, gigabit ethernet, fast ethernet si ethernet. ...
RON 8.21
Pigtail SC/PC MM (50/125µm) OM4 AFL Hyperscale 1mPigtail SC/PC MM (50/125µm) OM4 AFL Hyperscale 1m
Pigtail SC/PC MM (50/125µm) OM4 AF...
Pigtail-urile MM sunt folosite la conectarea retelelor de mare viteza, gigabit ethernet, fast ethernet si ethernet. ...
RON 9.23
Pigtail LC/PC MM (50/125µm) OM2 AFL Hyperscale 1mPigtail LC/PC MM (50/125µm) OM2 AFL Hyperscale 1m
Pigtail LC/PC MM (50/125µm) OM2 AF...
Pigtail-urile MM sunt folosite la conectarea retelelor de mare viteza, gigabit ethernet, fast ethernet si ethernet. ...
RON 7.81
Pigtail LC/PC MM (50/125µm) OM3 AFL Hyperscale 1mPigtail LC/PC MM (50/125µm) OM3 AFL Hyperscale 1m
Pigtail LC/PC MM (50/125µm) OM3 AF...
Pigtail-urile MM sunt folosite la conectarea retelelor de mare viteza, gigabit ethernet, fast ethernet si ethernet. ...
RON 8.38
Pigtail LC/PC MM (50/125µm) OM4 AFL Hyperscale 1mPigtail LC/PC MM (50/125µm) OM4 AFL Hyperscale 1m
Pigtail LC/PC MM (50/125µm) OM4 AF...
Pigtail-urile MM sunt folosite la conectarea retelelor de mare viteza, gigabit ethernet, fast ethernet si ethernet. ...
RON 9.34
Pigtail ST/PC MM (50/125µm) OM2 AFL Hyperscale 1mPigtail ST/PC MM (50/125µm) OM2 AFL Hyperscale 1m
Pigtail ST/PC MM (50/125µm) OM2 AF...
Pigtail-urile MM sunt folosite la conectarea retelelor de mare viteza, gigabit ethernet, fast ethernet si ethernet. ...
RON 8.04
Pigtail ST/PC MM (50/125µm) OM3 AFL Hyperscale 1mPigtail ST/PC MM (50/125µm) OM3 AFL Hyperscale 1m
Pigtail ST/PC MM (50/125µm) OM3 AF...
Pigtail-urile MM sunt folosite la conectarea retelelor de mare viteza, gigabit ethernet, fast ethernet si ethernet. ...
RON 8.61
Pigtail ST/PC MM (50/125µm) OM4 AFL Hyperscale 1mPigtail ST/PC MM (50/125µm) OM4 AFL Hyperscale 1m
Pigtail ST/PC MM (50/125µm) OM4 AF...
Pigtail-urile MM sunt folosite la conectarea retelelor de mare viteza, gigabit ethernet, fast ethernet si ethernet. ...
RON 9.63

PIGTAIL ST/PC MM (62.5/125ΜM) OM1 1M, AFL HYPERSCALE ESTE LISTAT IN:

PIGTAIL ST/PC MM (62.5/125ΜM) OM1 1M, AFL HYPERSCALE - PRODUSE SIMILARE