Inscrie firma »
Cablu cat 7 S/FTP, manta LS0H albastra, Schrack

Cablu cat 7 S/FTP, manta LS0H albastra, Schrack

 

Prezentare Cablu cat 7 S/FTP, manta LS0H albastra, Schrack

Cabluri pentru instalatii de uz generic in sisteme de cablare structurata.

Suporta toate aplicatiile Clasa D la Clasa F (z.B. 10GBase-T, 1000Base-T, 100Base-TX, ATM) Precum si VoIP, PoE, 4PPoE Primar (Campus), Secundar (Riser), Tertiar (Horizontal)


STANDARDE:

ISO/IEC 11801, EN 50173-1 Mai bun decat categorie 7 conform IEC 61156-5, EN 50288-4-1 Mult mai bun decat IEEE 802.3an 10 Gigabit Ethernet
PREZENTARE S*******************
MEMBRU
GRATUIT
S*******************
77 101 accesari
Pentru a vizualiza datele companiei
S*******************
va rugam sa va autentificati accesand urmatorul buton:
Login
Activitate firma: fibra optica - cabluri de date - servicii fibra optica

PRODUSE ASEMANATOARE CU CABLU CAT 7 S/FTP, MANTA LS0H ALBASTRA, SCHRACK

Cablu cat 7a S/FTP, 1200 Mhz, 50%, manta LS0H albastra, SchrackCablu cat 7a S/FTP, 1200 Mhz, 50%, manta LS0H albastra, Schrack
Cablu cat 7a S/FTP, 1200 Mhz, 50%, manta...
Cabluri pentru instalatii de uz generic in sisteme de cablare structurata. Suporta toate aplicatiile Clasa D la Clasa FA ...
RON 4.81
Cablu Cat 6 UTP LSOH 305m (albastru) FusionCablu Cat 6 UTP LSOH 305m (albastru) Fusion
Cablu Cat 6 UTP LSOH 305m (albastru) Fus...
Cablu Fusion Cat 6 UTP, manta LS0H culoare albastra, lungime 305m Livrat in cutie de carton, metraj imprimat pe mantaua ...
RON 650.35
Cablu cat 7 S/FTP, de exterior, manta PE neagra, SchrackCablu cat 7 S/FTP, de exterior, manta PE neagra, Schrack
Cablu cat 7 S/FTP, de exterior, manta PE...
Cablul de exterior FutureComTM S/FTP 800/23 cu bariera de difuzie este creat pentru aplicatii de pana la 800 MHz, iar ...
RON 10.87
Adaptor fibra optica AFL Hyperscale LC/PC MM (OM1, OM2, OM3, OM4) duplexAdaptor fibra optica AFL Hyperscale LC/PC MM (OM1, OM2, OM3, OM4) duplex
Adaptor fibra optica AFL Hyperscale LC/P...
Adaptorii optici LC realizati de Fibrefab UK prezinta un grad ridicat al preciziei de aliniere a fibrelor optice, ...
RON 6.68
Adaptor fibra optica SC/APC, Singlemode, Simplex, AFL HyperscaleAdaptor fibra optica SC/APC, Singlemode, Simplex, AFL Hyperscale
Adaptor fibra optica SC/APC, Singlemode,...
Adaptorii optici SC realizati de Fibrefab UK prezinta un grad ridicat al preciziei de aliniere a fibrelor optice, ...
RON 3.17
Adaptor fibra optica AFL Hyperscale SC/PC MM (OM1, OM2, OM3, OM4) simplexAdaptor fibra optica AFL Hyperscale SC/PC MM (OM1, OM2, OM3, OM4) simplex
Adaptor fibra optica AFL Hyperscale SC/P...
Adaptorii optici SC realizati de Fibrefab UK prezinta un grad ridicat al preciziei de aliniere a fibrelor optice, ...
RON 2.89
Adaptor fibra optica SC/PC SM duplex, AFL HyperscaleAdaptor fibra optica SC/PC SM duplex, AFL Hyperscale
Adaptor fibra optica SC/PC SM duplex, AF...
Adaptorii optici SC realizati de Fibrefab UK prezinta un grad ridicat al preciziei de aliniere a fibrelor optice, ...
RON 5.38
Adaptor fibra optica SC/APC, Singlemode, Duplex, AFL HyperscaleAdaptor fibra optica SC/APC, Singlemode, Duplex, AFL Hyperscale
Adaptor fibra optica SC/APC, Singlemode,...
Adaptorii optici SC realizati de Fibrefab UK prezinta un grad ridicat al preciziei de aliniere a fibrelor optice, ...
RON 5.38
Adaptor fibra optica LC/PC MM (OM1, OM2, OM3, OM4) quad, AFL HyperscaleAdaptor fibra optica LC/PC MM (OM1, OM2, OM3, OM4) quad, AFL Hyperscale
Adaptor fibra optica LC/PC MM (OM1, OM2,...
Adaptorii optici LC realizati de Fibrefab UK prezinta un grad ridicat al preciziei de aliniere a fibrelor optice, ...
RON 15.8

CABLU CAT 7 S/FTP, MANTA LS0H ALBASTRA, SCHRACK ESTE LISTAT IN: