Inscrie firma »

service retele lan - preturi si oferte

Anunta-ma cand apar noutati despre service retele lan
OK
Alertele sunt emailuri care se trimit gratuit in fuctie de preferintele tale. Contin atat update-uri cat si noutati despre produsele si cuvintele cheie pe care le doresti.
 Servicii  it

Servicii IT


. Instalare,configurare software si hardware. Realizare si configurare retele LAN. ... »
Buyer Member 11 ani
Tulcea
 Service laptop, calculatoare

Service laptop, calculatoare


si service retele lan si internet, supraveghere video prin internet , wireless...Service calculatoare hardware si software ,website design , depanare ... »
Buyer Member 10 ani
Tulcea
 Servicii it si telecom

servicii IT si Telecom


Proiectare si implementare retele LAN/WAN VPN pentru Voce si Date, cablare... intretinere retele de comunicatii (LAN/WAN Voice/Data - servere, routere switch-uri, PBX...-Virus, AntiSpam, Content Filter, VoIP,Fax over IP, Call Center. Furnizare servicii ... »
Buyer Member 12 ani
Bucuresti
 Tester retea lan fluke networks microscanner ms2-100

Tester retea LAN Fluke Networks MicroScanner MS2-100 cablu utp ethernet retele


voice/data/video cable and service testing displays cable length, wiremap ... »
Buyer Member 7 ani
Bucuresti
 Administrare servere

Administrare servere


de aplicatii din LAN - Configurare fisiere partajate si stabilire acces utilizatori... politici de securitate - Instalare update-uri si service pack-uri - Verificare ... »

Pret: 60 EUR
Buyer Member 10 ani
Bucuresti
 Administare windows server 2003/2008

Administare Windows Server 2003/2008


de aplicatii din LAN Configurare fisiere partajate si stabilire acces utilizatori... de securitate Instalare update-uri si service pack-uri Verificare si audit &#8211 ... »

Pret: 60 EUR
Buyer Member 10 ani
Bucuresti
 Retele structurate

Retele Structurate


: structuri de date locale sau de dimensiuni metropolitane - LAN / WAN. Serviciul este... trebuiesc luate in calcul in organizarea unei retele structurate. * Servicii...Departamentul de administrare de retele de calculatoare va ofera solutii ... »
Buyer Member 8 ani
Bucuresti
 Driver sed print

Driver Sed Print


in retea (LAN).Documentatie in driver. Compatibil cu case de marcat si imprimante... direct. Servicii incluse Asistenta pentru instalare. Pentru download click aici. ... »

Pret: 150 RON
Oferit de:SEDONA ALM SRL
Buyer Member 11 ani
Bucuresti
 Pachete instalare si intretinere retea de

Pachete instalare si intretinere retea de calculatoare


unui administrator de retea intern, externalizand serviciile IT dispar impozitele... - Instalare retele LAN,WiFi etc... - Administrare si instalare servere.... --------------------------------- Pachet abonament service Easy Lite Numar ore suport (lunar) 4 Suport tehnic ... »
Oferit de:SC Easy IT SRL
Light Member 13 ani
Bucuresti
 Patch cord lc/upc la lc/upc om2 10m duplex, fibrefab

Patch cord LC/UPC la LC/UPC OM2 10m Duplex, Fibrefab


;Materiale utilizate conform RoHS, REACH, SvHC; Recomandate pentru aplicatii:Folosit pentru retele... LAN de inalta viteza 1GB/sGigabit EthernetEthernet, Fast Ethernet, Data Centere...;Suporta transfer video la viteza mare, servicii de date si voce ... »

Pret: 13.45 RON
Buyer Member 4 ani
Bucuresti
 Patch cord lc/upc la lc/upc om2 1m duplex, fibrefab

Patch cord LC/UPC la LC/UPC OM2 1m Duplex, Fibrefab


;Materiale utilizate conform RoHS, REACH, SvHC; Recomandate pentru aplicatii:Folosit pentru retele... LAN de inalta viteza 1GB/sGigabit EthernetEthernet, Fast Ethernet, Data Centere...;Suporta transfer video la viteza mare, servicii de date si voce ... »

Pret: 7.79 RON
Buyer Member 4 ani
Bucuresti
 Patch cord lc/upc la lc/upc om2 15m duplex, fibrefab

Patch cord LC/UPC la LC/UPC OM2 15m Duplex, Fibrefab


;Materiale utilizate conform RoHS, REACH, SvHC; Recomandate pentru aplicatii:Folosit pentru retele... LAN de inalta viteza 1GB/sGigabit EthernetEthernet, Fast Ethernet, Data Centere...;Suporta transfer video la viteza mare, servicii de date si voce ... »

Pret: 16.2 RON
Buyer Member 4 ani
Bucuresti
 Patch cord lc/upc la lc/upc om2 2m duplex, fibrefab

Patch cord LC/UPC la LC/UPC OM2 2m Duplex, Fibrefab


;Materiale utilizate conform RoHS, REACH, SvHC; Recomandate pentru aplicatii:Folosit pentru retele... LAN de inalta viteza 1GB/sGigabit EthernetEthernet, Fast Ethernet, Data Centere...;Suporta transfer video la viteza mare, servicii de date si voce ... »

Pret: 8.29 RON
Buyer Member 4 ani
Bucuresti
 Patch cord lc/upc la lc/upc om2 3m duplex, fibrefab

Patch cord LC/UPC la LC/UPC OM2 3m Duplex, Fibrefab


;Materiale utilizate conform RoHS, REACH, SvHC; Recomandate pentru aplicatii:Folosit pentru retele... LAN de inalta viteza 1GB/sGigabit EthernetEthernet, Fast Ethernet, Data Centere...;Suporta transfer video la viteza mare, servicii de date si voce ... »

Pret: 8.81 RON
Buyer Member 4 ani
Bucuresti
 Patch cord lc/upc la lc/upc om2 5m duplex, fibrefab

Patch cord LC/UPC la LC/UPC OM2 5m Duplex, Fibrefab


;Materiale utilizate conform RoHS, REACH, SvHC; Recomandate pentru aplicatii:Folosit pentru retele... LAN de inalta viteza 1GB/sGigabit EthernetEthernet, Fast Ethernet, Data Centere...;Suporta transfer video la viteza mare, servicii de date si voce ... »

Pret: 9.81 RON
Buyer Member 4 ani
Bucuresti
 Patch cord sc/upc la sc/upc om2 10m duplex, fibrefab

Patch cord SC/UPC la SC/UPC OM2 10m Duplex, Fibrefab


;Materiale utilizate conform RoHS, REACH, SvHC; Recomandate pentru aplicatii:Folosit pentru retele... LAN de inalta viteza 1GB/sGigabit EthernetEthernet, Fast Ethernet, Data Centere...;Suporta transfer video la viteza mare, servicii de date si voce ... »

Pret: 13.03 RON
Buyer Member 4 ani
Bucuresti
 Patch cord sc/upc la sc/upc om2 1m duplex, fibrefab

Patch cord SC/UPC la SC/UPC OM2 1m Duplex, Fibrefab


;Materiale utilizate conform RoHS, REACH, SvHC; Recomandate pentru aplicatii:Folosit pentru retele... LAN de inalta viteza 1GB/sGigabit EthernetEthernet, Fast Ethernet, Data Centere...;Suporta transfer video la viteza mare, servicii de date si voce ... »

Pret: 7.41 RON
Buyer Member 4 ani
Bucuresti
 Patch cord sc/upc la sc/upc om2 2m duplex, fibrefab

Patch cord SC/UPC la SC/UPC OM2 2m Duplex, Fibrefab


;Materiale utilizate conform RoHS, REACH, SvHC; Recomandate pentru aplicatii:Folosit pentru retele... LAN de inalta viteza 1GB/sGigabit EthernetEthernet, Fast Ethernet, Data Centere...;Suporta transfer video la viteza mare, servicii de date si voce ... »

Pret: 7.91 RON
Buyer Member 4 ani
Bucuresti
 Patch cord sc/upc la sc/upc om2 3m duplex, fibrefab

Patch cord SC/UPC la SC/UPC OM2 3m Duplex, Fibrefab


;Materiale utilizate conform RoHS, REACH, SvHC; Recomandate pentru aplicatii:Folosit pentru retele... LAN de inalta viteza 1GB/sGigabit EthernetEthernet, Fast Ethernet, Data Centere...;Suporta transfer video la viteza mare, servicii de date si voce ... »

Pret: 8.41 RON
Buyer Member 4 ani
Bucuresti
 Patch cord sc/upc la sc/upc om2 5m duplex, fibrefab

Patch cord SC/UPC la SC/UPC OM2 5m Duplex, Fibrefab


;Materiale utilizate conform RoHS, REACH, SvHC; Recomandate pentru aplicatii:Folosit pentru retele... LAN de inalta viteza 1GB/sGigabit EthernetEthernet, Fast Ethernet, Data Centere...;Suporta transfer video la viteza mare, servicii de date si voce ... »

Pret: 9.42 RON
Buyer Member 4 ani
Bucuresti
 Patch cord lc/upc la sc/upc om2 10m duplex, fibrefab

Patch cord LC/UPC la SC/UPC OM2 10m Duplex, Fibrefab


;Materiale utilizate conform RoHS, REACH, SvHC; Recomandate pentru aplicatii:Folosit pentru retele... LAN de inalta viteza 1GB/sGigabit EthernetEthernet, Fast Ethernet, Data Centere...;Suporta transfer video la viteza mare, servicii de date si voce ... »

Pret: 13.22 RON
Buyer Member 4 ani
Bucuresti
 Patch cord lc/upc la sc/upc om2 2m duplex, fibrefab

Patch cord LC/UPC la SC/UPC OM2 2m Duplex, Fibrefab


;Materiale utilizate conform RoHS, REACH, SvHC; Recomandate pentru aplicatii:Folosit pentru retele... LAN de inalta viteza 1GB/sGigabit EthernetEthernet, Fast Ethernet, Data Centere...;Suporta transfer video la viteza mare, servicii de date si voce ... »

Pret: 8.09 RON
Buyer Member 4 ani
Bucuresti
 Patch cord lc/upc la sc/upc om2 3m duplex, fibrefab

Patch cord LC/UPC la SC/UPC OM2 3m Duplex, Fibrefab


;Materiale utilizate conform RoHS, REACH, SvHC; Recomandate pentru aplicatii:Folosit pentru retele... LAN de inalta viteza 1GB/sGigabit EthernetEthernet, Fast Ethernet, Data Centere...;Suporta transfer video la viteza mare, servicii de date si voce ... »

Pret: 8.6 RON
Buyer Member 4 ani
Bucuresti
 Patch cord lc/upc la sc/upc om2 5m duplex, fibrefab

Patch cord LC/UPC la SC/UPC OM2 5m Duplex, Fibrefab


;Materiale utilizate conform RoHS, REACH, SvHC; Recomandate pentru aplicatii:Folosit pentru retele... LAN de inalta viteza 1GB/sGigabit EthernetEthernet, Fast Ethernet, Data Centere...;Suporta transfer video la viteza mare, servicii de date si voce ... »

Pret: 9.6 RON
Buyer Member 4 ani
Bucuresti
 Patch cord st/upc la st/upc om2 1m duplex, fibrefab

Patch cord ST/UPC la ST/UPC OM2 1m Duplex, Fibrefab


;Materiale utilizate conform RoHS, REACH, SvHC; Recomandate pentru aplicatii:Folosit pentru retele... LAN de inalta viteza 1GB/sGigabit EthernetEthernet, Fast Ethernet, Data Centere...;Suporta transfer video la viteza mare, servicii de date si voce ... »

Pret: 7.53 RON
Buyer Member 4 ani
Bucuresti
617 produse / 25 pagini
25 produse pe pagina.

"service retele lan" in Firme Hot - 21 Rezultat(e)
Folositi cautarea