Inscrie firma »

forme mini 62 - preturi si oferte

Anunta-ma cand apar noutati despre forme mini 62
OK
Alertele sunt emailuri care se trimit gratuit in fuctie de preferintele tale. Contin atat update-uri cat si noutati despre produsele si cuvintele cheie pe care le doresti.
 Forme mini - 62

Forme mini - 62


Produs Nail Art, in diverse culori, si de marime mica, conceput astfel incat aplicarea in gel sau acryl pentru ornamentarea unghiilor sa fie cat mai usoara.... ... »

Pret: 6 RON
Buyer Member 11 ani
Bihor
 Tabla expandata mr 62x30

TABLA EXPANDATA MR 62x30


Modelul de ochi 62x30 mm, cu deschiderea de 55x25 mm se poate expanda pe table... livrate sub forma de baloti, dupa care se uleiaza, zincheaza sau se vopseste cu o... culoare dorita de client. Aplicatiile tablei expandate cu ochiul de 62x30 mm sunt ... »
Oferit de:S.C. GRIRO S.A.
Buyer Member 13 ani
Bucuresti
 Whisky chivas royal salute gun 62 1l

WHISKY CHIVAS ROYAL SALUTE GUN 62 1L


a gamei sale de lux, ce poarta numele Chivas Royal Salute Gun 62. Editia contine..., incepand de la dopul sticlei, confectionat din cristal pentru care sunt necesare minim... 40 de ore pentru a ajunge in forma perfecta in care este prezentat si ambalajul ... »

Pret: 12000 RON
Buyer Member 7 ani
Ilfov
 Berghoff oala concavo 24cm, 6,2l-2900031

BergHOFF oala Concavo 24cm, 6,2L-2900031


utilizarii. Capacul este din otel inoxidabil. Au un design modern. Forma alternanta... adaos minim de apa sau fara) Si pentru prajit (fara unt sau ulei), pastreaza ... »
Oferit de:RoMedia
Light Member 11 ani
Bucuresti
 Termometru fluke infrarosu 62

Termometru Fluke infrarosu 62


Cod produs: 0 95969 29112 5 Producator: Fluke Termometru in infrarosu Fluke 62... Caracteristici: - Forma: maner pistol - Domeniu de temperatura: -30 la 500 grade C... de inregistrare date cu functiile Min,Max si Medie - Rezolutie optica de pana la 50 ... »

Pret: 696 RON
Oferit de:Bricoshop.ro
Light Member 12 ani
Bucuresti
 Figurina schleich - saichania, mini - 14536

Figurina Schleich - Saichania, Mini - 14536


Saichania, Mini - Schleich 14536 Aceasta figurina din plastic prinde... in forma de tepi. Coada lui semana cu o maciuca cu care isi lovea agresorii....  Dimensiuni figurina: 3.0 x 6.2 x 3.2 cm Avertisment: Producator: SCHLEICH Varsta ... »

Pret: 14 RON
Buyer Member 5 ani
Bacau
 Gigabit ethernet sfp mini-gbic transceiver 545006

Gigabit Ethernet SFP Mini-GBIC Transceiver 545006


: - 1000Base-SX multi-mode 50/125 deg. m Fiber - 1000Base-SX multi-mode 62.5/125 deg.../125 deg. m Fiber cable) - 220 m (62.5/125 deg. m Fiber cable)Wavelength: 850 nm...: -17 dB - Power budget: 8 dBDesign: SFP (small form factor pluggable), 1.25 Gbps ... »
Buyer Member 11 ani
Ilfov
 Gigabit ethernet sfp mini-gbic transceiver

Gigabit Ethernet SFP Mini-GBIC Transceiver


: - 1000Base-SX multi-mode 50/125 deg. m Fiber - 1000Base-SX multi-mode 62.5/125 deg.../125 deg. m Fiber cable) - 220 m (62.5/125 deg. m Fiber cable) Wavelength: 850 nm...B - Sensitivity: -17 dB - Power budget: 8 dB Design: SFP (small form factor pluggable), 1 ... »
Buyer Member 11 ani
Ilfov
 Filtru apa cu purjare nw 62

Filtru apa cu purjare NW 62


;] pentru NW 50-62-75- temperatura: min.4/max.+50 [oC]- pierderea de presiune: 0,1 - 1... [bar]- presiunea maxima: 25 [bar] pentru NW 50-62-75- debit mediu la dp=0,2 bar... filtru 25 microni : 25 mc/h- suprafata filtrare: 1250 cmpFiltrele NW 50, NW 62 si NW ... »

Pret: 1650 RON
Buyer Member 13 ani
Bucuresti
 Hp procurve gigabit lx-lc mini-gbic a small

HP ProCurve Gigabit LX-LC Mini-GBIC A small form factor pluggable (SFP) gigabit


HP ProCurve Gigabit LX-LC Mini-GBIC A small form factor pluggable (SFP) gigabit...) 2-550 m (multimode 62.5 µm core diameter, 500 MHz*km bandwidth), 2-550 m... 62.5/125 µm Multi-mode Fiber ... »

Pret: 2431.79 RON
Buyer Member 11 ani
Bucuresti
 Sapun de casa

Sapun de casa


. Continut grasimi min. 62% Informatii Generale Forma produs solid, Miros cf... min 62% Materii prime volatile la 105sC max 25% Cloruri (NalCl) max 4 ... »

Pret: 0.5 RON
Oferit de:SC Prodivex SRL
Buyer Member 9 ani
Sibiu
 Sapun natural rufe

Sapun natural rufe


. Continut grasimi min. 62% Informatii Generale Forma produs solid, Miros cf... min 62% Materii prime volatile la 105sC max 25% Cloruri (NalCl) max 4 ... »

Pret: 0.95 RON
Oferit de:SC Prodivex SRL
Buyer Member 9 ani
Sibiu
 Sapun rufe

Sapun rufe


. Continut grasimi min. 62% Informatii Generale Forma produs solid, Miros cf... min 62% Materii prime volatile la 105sC max 25% Cloruri (NalCl) max 4 ... »

Pret: 1.8 RON
Oferit de:SC Prodivex SRL
Buyer Member 9 ani
Sibiu
 Etichete metalice

Etichete metalice


Etichete metalice de diverse forme, disponibile la comanda.Avem sansa sa va... oferim si etichete metalice personalizate, la comanda de minim 500 bucati, timp... 7 cm Pret: 3,22 RON/bucata- ovala: lungime 6.2 cm, latime 4 cm Pret: 1,86 RON/bucata ... »

Pret: 1.48 RON
Buyer Member 11 ani
Cluj
 Bomboane de pom cu martipan - 400g

Bomboane de pom cu Martipan - 400g


vegetale nehidrogenate (palmier si shea), sirop de glucoza, dextroza zer sub forma... de praf, amidon de porumb, fulgi de porumb, cacao, (min 16% in glazura), agent..., extraxt de ardei iute. Raport invelis min 20% Poate contine urme de alune si alte nuci ... »

Pret: 17.16 RON
Oferit de:SC Peak DOL SRL
Buyer Member 7 ani
Cluj
 Codul muncii, editia a xiv-a

Codul Muncii, editia a XIV-a


contractului individual de munca salarii sub nivelul salariului minim brut pe tara garantat.... La capitolul acte conexe mentionam aparitia Legii dialogului social in forma republicata... fost modificate art. 208 si 210 din Legea dialogului social nr. 62/2011 a fost ... »

Pret: 21 RON
Buyer Member 9 ani
Bucuresti
 Jch820

JCH820


medie a placii: 16mm f. puterea motorului principal: 4kw g. viteza de formare: 10...-12m/min   Taietor hidraulic: a. material lama: otel Cr12 cu tratament... de stingere 60-62℃ b. sistem de taiere: adopta o comanda hidraulica avansata si taie ... »
Buyer Member 10 ani
Suceava
 Masina de gaurit si insurubat cu acumulator hitachi ds14dvf3

Masina de gaurit si insurubat cu acumulator HITACHI DS14DVF3


. Mandrina rapida - design nou, forma ergonomica. Maner ergonomic antiderapant. Setul... maxim suruburi 6.2 x 63 mm Diametru de gaurire otel: 12 mm aluminiu: 13 mm... lemn: 30 mm Turatie nominala la mersul in gol treapta I: 0-400 rot/min ... »
Buyer Member 11 ani
Bucuresti
 Western digital re wd2000fyyz 2tb 3.5" enterprise sata 6.0gb / s hard

Western Digital RE WD2000FYYZ 2TB 3.5" Enterprise SATA 6.0Gb / s Hard Drive


Factor de forma: 3.5" Capacitate de stocare: 2 TB Suporta canal de date: SATA III... minima pentru non operare: -40 °C Consumul maxim de putere: 8.9 W Consumul minim... de putere: 6.2 W Toleranta la soc in mod operare: 30G @ 2ms Toleranta la soc stocare ... »

Pret: 759.99 RON
 Husqvarna automower 220ac

Husqvarna Automower 220AC


ãrilor ofera masinei de tuns o versatilitate extrema pentru suprafetele cu direfite forme... pivotante Inaltimea de taiere, min-max: 20-60 mm Latimea de taiere: 22 cm Nivelul... de zgomot: 62 dB(A) Protectie: Alarma Senzor de ridicare: Da Senzor de inclinare: Da ... »

Pret: 7999 RON
Oferit de:SC Alcis SRL
Buyer Member 6 ani
Iasi
 Husqvarna automower 220ac

Husqvarna Automower 220AC


forme si grade de complexitate. Date tehnice: Productivitate Suprafata de lucru... W Sistem taiere 3 lame pivotante Inaltimea de taiere, min-max 20-60 mm... Latimea de taiere 22 cm Nivelul de zgomot 62 dB(A) Protectie Alarma Da Senzor ... »

Pret: 7999 RON
Oferit de:SC Alcis SRL
Buyer Member 6 ani
Iasi
 Invertor tensiune 48v la 220v 600w

Invertor tensiune 48V la 220V 600W


de iesire voltaj: 220V Putere nominala: 600W Puterea maxima: 800W Forma de unda (typical... Tensiune intrare continua: 48V Plaja de tensiune la intrare: 42 ~ 60VDC Randament (Min.../p voltage, repornire dupa recuperare Supravoltaj: 60 ~ 62V Supratemperatura: 85 C +/- 5 ... »
Buyer Member 12 ani
Bucuresti
 Dumper cat d25c basculante dumpere mare tonaj

Dumper CAT D25C Basculante Dumpere Mare Tonaj


:Basculanta cu sasiu rigid Marca Top of FormCATERPILLAR Model D 25 C din 1988Putere kW 194... Garda la sol (G) 62 cmMetoda (V) 2,32 mPer ansamblu de blocare a bratului 7,53 m... Brand CATERPILLAR Tip 3306 AT Viteza de rota?ie 2200 tr / min Transmitere C ... »
Oferit de:SC UTILBEN SRL
Buyer Member 11 ani
Cluj
 Ventiloconvector carcasat nobus ve fc06 cu 4 tevi

Ventiloconvector carcasat Nobus VE FC06 cu 4 tevi


mc/h Debit aer minim: 540 mc/h Capacitate de racire maxima: 5.62 kW Capacitate... Are motor electric asincron cu 4 viteze Are tavita de condens in forma de V, ceea ... »

Pret: 1459.03 RON
Buyer Member 5 ani
Bucuresti
 Ventiloconvector carcasat nobus ve fc08 cu 4 tevi

Ventiloconvector carcasat Nobus VE FC08 cu 4 tevi


Are motor electric asincron cu 4 viteze Are tavita de condens in forma de V, ceea... mc/h Debit aer minim: 750 mc/h Capacitate de racire maxima: 7.56 kW Capacitate... minima: 3.50 kW Capacitate incalzire maxima: 7.76 kW Capacitate incalzire medie: 6.62 ... »

Pret: 2019.14 RON
Buyer Member 5 ani
Bucuresti
132 produse / 6 pagini
25 produse pe pagina.

Folositi cautarea