Inscrie firma »
Angajam agenti de vanzari si intermedieri

Tip produs: afacere china | intermedieri china | idei de afaceri china
Producator: Sc.Beli-Galeb.Srl

Prezentare Angajam agenti de vanzari si intermedieri

Angajam agenti de vanzari si intermedieri, cu sau fara experienta!

Responsabilitati:

- Crearea unei baze de date cu actualii si viitorii agenti comerciali

- Mentinerea relatiilor de colaborare cu clientii deja existenti,
dar si cautarea unor oportunitati pentru extinderea distributiei

- Prezentarea produselor din portofoliu.

Cerinte:

- Studii medii
- Abilitati de comunicare, relationare si negociere
- Capacitate de argumentare si convingere
- Initiativa, perseverenta, dinamism

Beneficii:

- pachet salarial motivant

- 10 % din intermedieri vanzare pachete de afaceri

- 10 % din vanzari directe

- 5 % din intermedieri vanzarare produse

- autoturism de serviciu dupa atingerea cifrei de afaceri de 50.000 euro

In aceste momente suntem in faza de proiect in vederea infiintarii unei retele nationale puternice ce speram sa va aduce beneficii majore tuturor celor implicati in dezvoltarea sa.

Trimite CV la adresa :
[email protected]
PREZENTARE S******************
MEMBRU
GRATUIT
S******************
2 144 accesari
Pentru a vizualiza datele companiei
va rugam sa va autentificati accesand urmatorul buton:
Activitate firma: import produse china - realizare magazine online - creare magazine online