Inscrie firma »
 

Prezentare EJOT ROMANIA

EJOT ROMANIA SRL ofera programul complet referitor la tehnica de fixare necesara in constructii industriale si fatade.Puternica retea de firme apartinand grupului EJOT cuprinde peste 1800 de salariati, in opt centre de productie, 12 filiale de desfacere pe teritoriul Germaniei, ca si alte 12 filiale in tarile europene.Produsele EJOT se remarca prin calitatea superioara a materialelor folosite si a tehnicii de prelucrare. Elementele specifice de consolidare si sistemele de asamblare sunt rezultatul unor ani indelungati de cercetare, proiectare si experienta in aplicare; cu toate acestea, in toate fazele procesului de productie ele sunt supuse unui control continuu, pentru respectarea calitatii.Perfectiunea tehnicii, calitatea ideala a materialelor si prelucrarea cea mai buna posibila asigura standardul de siguranta confirmat prin agrementari tehnice, certificarea si controalele permanente ale productiei.Produsele EJOT sunt intotdeauna la inaltimea progresului tehnic actual datorita activitatilor de cercetare si proiectare. Pe aceasta baza sunt concepute solutiile individuale si specifice cerute de catre clienti.EJOT ROMANIA acorda consultanta personala si individuala pentru arhitecti si specialisti din domeniul prelucrarii, analizare atenta a problematicii, supravegherea si indrumarea permanenta pe santier. Onorarea la termen a comenzilor este un punct forte al firmei. Societatea trimite comenzile direct la locul de utilizare, la termen si in siguranta.
EJOT ROMANIA ofera pe piata urmatoarele produse:-Suruburi autoperforante-Suruburi autoetansante-Ancoraje schela-Calote ORKAN-Manseta pentru teava-Nituri-Suruburi pentru fixarea acoperisului plan-Dibluri si accesorii-Dispozitive de montaj si scule.

Certificari de calitate
-ISO 9001:2000
-ISO 14001
-INCERC 007-02/323-2005
-DIN EN ISO 14001

Reteaua de distributie
Adrian Miron
Reprezentant vanzari Moldova
Tel: 0720 20 28 14
E-mail: amiron@ejot.ro

Ionut Opris
Reprezentant vanzari Transilvania
Tel: 0724 07 42 51
E-mail: iopris@ejot.ro

Alin - Calin Ionas
Reprezentant vanzari Banat
Tel: 0720 20 28 12
E-mail: aionas@ejot.ro

Laurentiu Isac
Reprezentant vanzari Bucuresti
Tel: 0723 51 93 29
E-mail: lisac@ejot.ro

Casian Bucsa
Reprezentant vanzari zona centrala Romania
Tel: 0720 20 27 43
E-mail: cbucsa@ejot.ro

Aurel Nastasa
Reprezentant vanzari Dobrogea
Tel: 0720 20 27 76
E-mail: anastasa@ejot.ro

Viorel Tiju
Reprezentant vanzari Bucuresti - Prahova
Tel: 0728 10 79 28
E-mail: vtiju@ejot.ro

Adrian Firoiu
Reprezentant vanzari Oltenia - Arges
Tel: 0728 10 79 29
E-mail: afiroiu@ejot.ro
PREZENTARE EJOT ROMANIA
LIGHT
MEMBER
EJOT ROMANIA
4 587 accesari
Persoana de contact: Dir. General Vlad Marcu
Adresa postala: Sos. Bucuresti-Pitesti, Nr. 161bis, Corp H
Localitate: Stefanesti, Arges
Telefon: click aici 0248 22 38 86; 0723 55 48 48
Fax: 0248 22 38 87
Website:

Categorie principala:
Constructii/Amenajari/Mobilier » Altele

ULTIMELE PRODUSE ALE EJOT ROMANIA

Oferta firmei EJOT ROMANIA nu contine nici un produs sau serviciu
EJOT ROMANIA ESTE INSCRISA IN